2015 Toyota RAV4 Hybrid - Návod k obsluze (in Czech) (548 pages)

Posted on 2 Feb, 2016 by Thedanboyd
Model: 2015 Toyota RAV4 Hybrid
File size: 33.86 MB


Other 2015 Toyota RAV4 Hybrid Manuals:


Ke stažení from Toyota.com

Manuální Popis
Jak rozumět přístrojům ukazatelům, různým, otevírání a zavírání dveří oken, seřízení před, ovládání a informace, které jsou potřebné pro, péče o vaše vozidlo postupy při údržbě.

Co dělat v případě poruchy nebo nouze, pokyny pro jízdu v zimě 311, informace týkající se níže uvedeného vybavení u vozidel vybavených navigačním systémem nebo multimediálním systémem - viz, "Příručka pro uživatele navigačního multimediálního systému".

Povšimněte si prosím toho, že se tato příručka vztahuje na všechny modely, některá vysvětlení pro vybavení, kterým vaše vozidlo není vybaveno, veškeré údaje obsažené v této příručce jsou aktuální v době tisku, podle zásady společnosti Toyota o neustálém zlepšování výrobků si vyhrazujeme právo provádět změny kdykoliv bez upozornění.

Vozidlo zobrazené na obrázcích se může od vašeho vozidla lišit ve vybavení, příslušenství, náhradní díly a úpravy vašeho vozidla Toyota, na trhu jsou dostupné jak originální náhradní díly Toyota, tak veliké množství, jiných náhradních dílů a příslušenství pro vozy Toyota.

Že některý z originálních dílů nebo příslušenství Toyota dodávaných s vozidlem je nutné vyměnit, Toyota doporučuje, abyste pro výměnu použili originální díly nebo příslušenství Toyota, toho se na poškození nebo problémy s výkonností způsobené použitím neoriginálních náhradních dílů nebo příslušenství Toyota nevztahuje záruka, instalace systému RF vysílače do vašeho vozidla by mohla ovlivnit elektronické systémy, např, ● Systém vícebodového vstřikování paliva/systém sekvenčního vícebodového vstřikování paliva.

Ověřte bezpečnostní opatření nebo speciální pokyny týkající se instalace, systému RF vysílače u kteréhokoliv autorizovaného prodejce nebo v servisu, toyota, nebo u jiného řádně kvalifikovaného vybaveného odborníka, další informace týkající se frekvenčních pásem, úrovní výkonu, umístění antén.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders