2015 Toyota Hilux - Navigace manuální (in Czech) (264 pages)

Posted on 12 Sep, 2016 by Augmediated
Model: 2015 Toyota Hilux
File size: 29.94 MB


Other 2015 Toyota Hilux Manuals:


Ke stažení from Toyota.com

Manuální Popis
Použitím těchto signálů a dalších snímačů vozidla dokáže systém určit vaši současnou polohu a pomoci vám při vyhledání požadovaného cíle. Použití vaší vlastní znalosti oblasti nebo "zkratek" může být někdy rychlejší, než použití vypočtených tras. Databáze navigačního systému obsahuje kategorie bodů zájmu, abyste mohli snadno zvolit cíle, jako jsou například restaurace a hotely.

Pokud cíl není v této databázi, můžete zadat adresu ulice nebo hlavní křižovatku poblíž cíle a systém vás navede na toto místo. Když se signál zeslabuje, rádio redukuje separaci jednotlivých kanálů, aby se zamezilo tvoření šumu způsobeného slabým signálem. Nestlačujte nebo nevyvíjejte nadbytečný tlak na přenosný přehrávač při jeho připojování, protože tím můžete poškodit přenosný přehrávač nebo jeho konektor.

Nepoužívejte běžné čisticí přípravky přehrávač, nebo může být nemožné disk na gramofonové desky nebo antistatické vysunout. Může být zobrazen seznam přijatých a odeslaných krátkých zpráv a menu 101 pro vytvoření nových krátkých zpráv. Obsahuje seznam dopravních hlášení týkajících se nastavené trasy, 159 všechna dopravní hlášení a výstrahy.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders