2015 Toyota Auris Hybrid Touring Sports - Navigace manuální (in Czech) (292 pages)

Posted on 20 Apr, 2016 by RedForty
Model: 2015 Toyota Auris Hybrid Touring Sports
File size: 29.82 MB


Other 2015 Toyota Auris Hybrid Touring Sports Manuals:


Ke stažení from Toyota.com

Manuální Popis
Následující vybavení - viz "Příručka pro uživatele", aURIS HB WGN HV Navi EE, existenci možnosti navigace si můžete ověřit následovně, Vozidla se systémem bezklíčového nastupování startování.

Když je spínač POWER zapnut do režimu PŘÍSLUŠENSTVÍ nebo, zAPNUTO , objeví se úvodní obrazovka systém začne fungovat, Vozidla bez systému bezklíčového nastupování startování, když je spínač motoru otočen do polohy "ACC" nebo "ON", objeví se úvodní.

 Zobrazí se některá z následujících obrazovek, symbol přeškrtnutého kruhu znamená: "Ne", "Toto nedělejte" nebo "Nedopusťte, aby se toto stalo", potřebnou k ovládání spínačů jiných zařízení, jsou popsány doplňkové činnosti hlavní činnosti.

Jsou popsány užitečné informace pro uživatele, iNFORMACE PRO BENZÍNOVÁ VOZIDLA JSOU NAPSÁNY V ZÁVORKÁCH VEDLE INFORMACÍ PRO HYBRIDNÍ VOZIDLA, rozdílné styly textu pro benzínová hybridní vozidla, když je spínač POWER*1 *2 v režimu PŘÍSLUŠENSTVÍ nebo ZAPNUTO*1 *2, zobrazí se úvodní obrazovka systém zahájí činnost.

PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE NAVIGAČNÍHO A MULTIMEDIÁLNÍHO, tato příručka vysvětluje ovládání navigačního/multimediálního systému, snímky obrazovek v tomto dokumentu a aktuální obrazovky navigačního/multimediálního systému se liší v závislosti na tom, zda funkce a/nebo smlouva existovaly a mapové údaje byly dostupné v okamžiku výroby tohoto dokumentu, uvědomte si, že obsah této příručky se v některých případech může lišit od navigačního/multimediálního systému, např.

Navigační systém je jedním z technicky nejpokročilejších automobilových doplňků, který byl kdy vyvinut, signálů a dalších snímačů vozidla dokáže systém určit vaši současnou polohu, a pomoci vám při vyhledání požadovaného cíle, navigační systém je určen pro volbu vhodných tras z vaší současné výchozí polohy do cíle.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders