2011.5 Škoda Yeti - Instrukcja Obsługi (in Polish) (255 pages)

Posted on 27 Jun, 2015 by KeegdnaB
Model: 2011.5 Škoda Yeti
File size: 15.12 MB


Other 2011.5 Škoda Yeti Manuals:


Pobierz Instrukcja 2011.5 Škoda Yeti

Instrukcja Opis
Dziękujemy za okazane zaufanie przy wyborze samochodu marki Škoda, kupując nowy samochód marki Škoda, nabyli Państwo samochód z najnowocześniejszą techniką i bogatym, wyposażeniem, z którego z pewnością będą Państwo chcieli w pełni korzystać, państwa, aby uważnie przeczytać tę instrukcję obsługi, dzięki czemu szybko i dokładnie można będzie poznać.

Jeśli mieliby Państwo dalsze pytania lub wątpliwości związane z samochodem, prosimy się zwrócić do swojej, odmienne przepisy prawne, obowiązujące w odpowiednim kraju, mają pierwszeństwo przed informacjami, Życzymy Państwu zadowolenia z samochodu marki Škoda i szerokiej drogi, w dokumentacji samochodu znajdą Państwo – oprócz tej „Instrukcji.

Obsługi – również „Książkę obsługi i „Pomoc w drodze, się tam znaleźć dodatkowe instrukcje obsługi (np, w razie stwierdzenia braku któregoś z powyższych dokumentów prosimy, natychmiast zwrócić się do specjalistycznej stacji obsługi, który chętnie.

Należy pamiętać, że dane w dokumentacji technicznej samochodu, zawsze mają pierwszeństwo przed informacjami podanymi w tej, w niniejszej instrukcji obsługi zostały opisane wszystkie dostępne, wersje wyposażenia samochodu, nie są jednak opisane jako.

Wyposażenie specjalne, wariant modelu lub wyposażenie przeznaczone, dlatego w samochodzie mogą nie występować wszystkie elementy, wyposażenia opisane w tej instrukcji obsługi, zakres wyposażenia samochodu jest opisany w dokumentach sprzedaży.

Ilustracje mogą w pewnych szczegółach wyglądać inaczej niż w przypadku Państwa samochodu – mają one ogólne znaczenie informacyjne, instrukcja obsługi, poza informacjami na temat obsługi samochodu, zawiera także wskazówki na temat pielęgnacji i sposobu eksploatacji, ważne tak dla Państwa bezpieczeństwa, jak i dla zachowania wartości.

Z samochodu, by był bezpieczny, oszczędny i nie szkodził środowisku, dla bezpieczeństwa ważne jest też przestrzeganie uwag na temat, akcesoriów, zmian technicznych i wymiany części  strona 212, również inne rozdziały są ważne, gdyż prawidłowe i umiejętne.

Posługiwanie się samochodem – obok regularnej pielęgnacji i obsługi, technicznej – pozwala utrzymać jego wartość handlową ponadto w, wielu przypadkach jest jednym z warunków uznania roszczeń gwarancyjnych, zatwierdzenie gwarancji mobilności (występuje tylko w niektórych.

Potwierdzenia wykonanych przeglądów serwisowych są warunkiem, uznania roszczeń gwarancyjnych i wynikających z rękojmi, dlatego oddając samochód do fachowej stacji obsługi, należy zawsze, w razie zagubienia lub zniszczenia Książki obsługi należy się zwrócić do.

Specjalistycznej stacji obsługi, która wykonywała obsługę techniczną, zawiera ważne numery telefonów w poszczególnych krajach, jak również, adresy i numery telefonów importerów Škody, wyświetlacz typu MAXI DOT (wyświetlacz centralny).

Wymiana baterii w kluczyku z pilotem zdalnego, schowek w konsoli środkowej z przodu, schowek w drzwiach przednich i tylnych, schowek w konsoli środkowej z tyłu.

Układ pomocy w parkowaniu z przodu i z tyłu, ważne informacje na temat bezpiecznego używania, co warto wiedzieć o przewożeniu dzieci, mocowanie fotelika dziecięcego za pomocą systemu.

Miejsce na apteczkę i trójkąt ostrzegawczy, elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP), układ kontroli ciśnienia powietrza w kołach, zużycie paliwa zgodnie z przepisami ECE i.

Silnik kW TSI - EU5, silnik kW TSI - EU2, EU5 (1,8 l/112 kW TSI EU5), silnik kW TDI CR - EU5.Škoda Modele

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders