2019 Škoda Superb - Návod k obsluze (in Czech) (328 pages)

Posted on 27 Feb, 2019
Model: 2019 Škoda Superb
File size: 55.16 MB


Other 2019 Škoda Superb Manuals:


Stáhněte si manuál 2019 Škoda Superb

Manuální Popis
Elektrická parkovací brzda (dále jen parkovací brzda) nahrazuje ruční brzdu. Při zastavení a parkování zajišťuje vozidlo proti nechtěnému pohybu. Parkovací brzdu je možné použít při zapnutém i vypnutém zapalování.

Parkovací brzda se při rozjezdu vozidla automaticky vypne, pokud jsou zavřené dveře řidiče, případně je řidič připoutaný bezpečnostním pásem. Pokud by se vozidlo při rozjezdu do kopce začalo samovolně pohybovat směrem z kopce, přidejte plyn nebo zapněte parkovací brzdu. Při zastavení systém zajistí vozidlo proti pohybu.

V panelu přístrojů se rozsvítí kontrolní světlo P. Můžete uvolnit brzdový pedál. K odbrzdění vozidla dojde v okamžiku rozjezdu. Kontrolní světlo P v panelu přístrojů zhasne. Pokud by se vozidlo při rozjezdu do kopce začalo samovolně pohybovat směrem z kopce, přidejte plyn nebo zapněte parkovací brzdu. Pokud je vozidlo zajištěné systémem a dojde k otevření dveří řidiče nebo vypnutí zapalování, zajistí vozidlo proti nechtěnému pohybu parkovací brzda. V takovém případě zhasne kontrolní světlo P v panelu přístrojů a rozsvítí se kontrolní světlo P.Škoda Modely

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders