2011 Škoda Roomster - Kullanım Kılavuzu (in Turkish) (224 pages)

Posted on 26 Jun, 2015 by Tringle
Model: 2011 Škoda Roomster
File size: 13.37 MB


Other 2011 Škoda Roomster Manuals:


indir 2011 Škoda Roomster

Manuel Açıklama
Kendiniz için bir Škoda 'ya karar verdiniz - Güveniniz için içtenlikle teşekkür ederiz, Škoda'nızla birlikte, en modern teknolojili bir aracı ve günlük kullanımınızda tam olarak yararlanmak istediğiniz, kullanma kılavuzunu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz, eğer aracınızla ilgili sorularınız veya problemleriniz varsa, lütfen yetkili servise veya ithalatçınıza başvurunuz.

Sorular, uyarılar ve eleştiriler her zaman dostça karşılanır, Ülkenize özel farklı yasal yönetmelikler, bu kullanma kılavuzunda öngörülen bilgilerden daha önceliklidir, Škoda'nızdan memnun olmanızı ve her zaman iyi sürüşler yapmanızı dileriz, araç belge ve bilgileri içinde, bu Kullanma Kılavuzunun” yanısıra, Servis.

Planını” ve Yolda Yardım Bilgileri” ile ilgili belgeleri de bulacaksınız, bunun dışında, aracın modeline ve donanımına bağlı olarak çeşitli talimat ve, ek talimat da mevcut olabilir (örn, yukarıda anılan belgelerden birisi eksik ise, vakit kaybetmeden size memnuniyetle yardımcı olacak olan bir yetkili servise başvurunuz.

Taşınırlık garantisinin onaylanması (sadece bazı ülkelerde geçerlidir), yürütülmüş servis işlerinin onayları ve olası garanti taleplerinin şartları, araç belgelerinde bulunan bilgilerin, bu kullanma kılavuzundaki bilgilere nazaran daha öncelikli olduğuna dikkat edilmelidir, bu yüzden aracınızı bir yetkili servise götürdüğünüz zaman, servis planını.

Bu kullanma kılavuzu yayınlandığı zamanki donanım kapsamını anlatır, verilen bazı donanımlar, daha sonra kullanılabilir veya sadece belirli pazarlar, bunlar sadece genel bilgi olarak anlaşılmalıdır, servis planınız kaybolursa veya eskimişse, aracınızın bakımının düzenli.

Bütün servis çalışmalarını teyit eden bir kopya verilir, kullanma kılavuzu, kullanım bilgileri dışında güvenliğiniz ve aracınızın, değerini muhafaza etmesi için önemli bakım ve kullanım uyarıları içerir ve, size değerli ipuçları verir ve yardımda bulunur.

Ekonomik ve çevre dostu olarak kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz, güvenlik nedenlerinden dolayı, lütfen aksesuar, değişiklikler ve parça, değişimi hakkındaki bilgilere de mutlaka dikkat ediniz  sayfa 173, fakat ayrıca bu kullanma kılavuzunun diğer bölümleri de önemlidir; zira.

Aracın usulüne uygun kullanımı - düzenli bakım ve korumanın yanı sıra aracınızın değerinin korunmasını da sağlar ve yine ayrıca birçok durumlarda, garanti konusu için ön koşullardan birisidir, her ülkedeki önemli telefon numaralarını ve ayrıca Škoda İthalatçılarının, araç içi denetimi* ve çekme koruması denetimi*.

Ön taraftan olan bir kazanın fiziksel prensibi, Óçìáíôéêİò óçìåéşóåéò ãéá ôçí áóöáëŞ ÷ñŞóç ôùí æùíşí, iSOFIX” sistemi * ile çocuk koltuğunun bağlanması, top Tether” sistemi ile çocuk koltuğunun bağlanması.

Ôá ğñşôá 500 ÷éëéüìåôñá êáé ìåôÜ, ÏéêïíïìéêŞ ïäŞãçóç ìå óåâáóìü ğñïò ôï ğåñéâÜëëïí, İlk yardım çantası* ve ikaz üçgeni*, Ön koltukların arkasındaki ayarlanabilir emniyet ayırma.

ECE kurallarına ve AB direktiflerine göre yakıt tüketimi, elinizdeki bu kılavuz, gerekli bilgileri bulmanızı ve okuyarak anlamanızı kolaylaştırmak, metinde kullanılan her dört uyarı şekli ilgili bölümün sonunda belirtilmiştir, bölümler, içindekiler ve alfabetik başlık fihristi.

Kullanma kılavuzunun metni, genel bakışlı bölümler halinde özetlenmiş olan oldukça, bölümlere göre düzenlenmiş olan İçindekiler ve kullanma kılavuzunun sonunda, bulunan ayrıntılı Alfabetik başlık fihristi istediğiniz bilgiyi çabuk bulmanıza yardım, bir çok kısım tüm araçlar için geçerlidir.

Donanım varyantları çok çeşitli olabildikleri için, kısımlar ayrılmış olmalarına rağmen, sizin aracınızda mevcut olmayan donanımlara da yer verilmiş olabilir, * ile işaretlenmiş olan donanımlar, sadece seri olarak üretilen belirli motor modellerine, aittir veya sadece belirli modeller için çoklu donanımlar olarak verilebilir.

Bunu takiben, bu kısmın hangi konu hakkında olduğunu size anlatan bir kısa bilgi, resimden sonra çoğunlukla, size gerekli bilgiyi açıklayan bir talimat (oldukça büyük, tüm yön bilgileri, sol”, sağ”, ön”, arka” gibi aracın sürüş yönü ile ilgilidir.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders