2008.5 Škoda Roomster - Návod k obsluze (in Czech) (242 pages)

Posted on 27 Jun, 2015 by BioFanatic
Model: 2008.5 Škoda Roomster
File size: 13.95 MB


Other 2008.5 Škoda Roomster Manuals:


Stáhněte si manuál 2008.5 Škoda Roomster

Manuální Popis
I vy můžete pomoci životnímu prostředí , spotřeba Vašeho vozu Škoda, a tím i obsah škodlivých zplodin, ve výfukových plynech jsou v rozhodující míře dány způsobem, hlučnost vozidla a jeho opotřebení závisí na způsobu, jakým.

O tom, jak používat Vaše vozidlo Škoda s co největším ohledem, na životní prostředí a přitom jezdit úsporně, se dočtete v tomto, kromě toho věnujte, prosím pozornost těm částem návodu, spolupracujte s námi - ve prospěch životního prostředí.

Rozhodli jste se pro vozidlo Škoda, srdečně Vám děkujeme za Vaši důvěru, s novým vozidlem Škoda získáváte vozidlo s moderní technikou a rozsáhlým vybavením, které budete chtít jistě, pokud budete mít v souvislosti s Vaším vozidlem další dotazy nebo nějaké problémy, obraťte se, prosím, na servisního partnera Škoda, nebo kontaktujte Vašeho importéra, odlišná národní zákonná ustanovení mají přednost před informacemi uvedenými v tomto Návodu k obsluze.

Přejeme Vám mnoho radosti s Vaším vozidlem Škoda vždy šťastnou cestu, v dokumentaci Vašeho vozidla naleznete kromě tohoto „Návodu, k obsluze rovněž „Zkrácený návod, „Servisní knížku „Pomoc na, vozidla podle jeho provedení a výbavy doplněna dalšími návody.

Budete-li některý z uvedených dokladů postrádat, obraťte se, prosím, ihned na servisního partnera Škoda, kde Vám jistě rádi pomohou, vezměte, prosím, na vědomí skutečnost, že údaje uvedené, v technické dokumentaci vozidla mají přednost před údaji.

Tento návod popisuje rozsah vybavení vozidla v době jeho vydání, některá z uvedených vybavení budou k dispozici až později nebo se, provedení Vašeho vozidla, jsou chápána jako obecné informace, kromě informací o obsluze obsahuje návod i důležité pokyny k péči.

Provozu, pro Vaši bezpečnost i k zachování hodnoty Vašeho vozidla, přináší také cenné tipy a rady, z důvodů bezpečnosti si, prosím, podrobně přečtěte informace o, příslušenství, úpravách a výměnách dílů ⇒ strana 187.

Stejně tak jsou důležité i ostatní kapitoly tohoto návodu, poněvadž, odborné zacházení s vozidlem - včetně pravidelného ošetřování údržby, - prodlužuje životnost vozidla a kromě jiného je v mnoha případech, jednou z podmínek pro poskytnutí případného záručního plnění.

Obsahuje přehled nejdůležitějších ovládacích prvků Vašeho vozidla, důležité pokyny vztahující se k záruce vozidla, potvrzení o provedených servisních pracích jsou jednou z podmínek pro, servisní knížku předložte vždy, když přijedete s Vaším vozidlem do.

V případě ztráty, zcizení nebo poškození Servisní knížky se obraťte na, servisního partnera Škoda, kde je prováděna pravidelná údržba Vašeho, obsahuje adresy a telefonní čísla importérů Škoda, hlídání vnitřního prostoru*  ochrana proti.

Univerzální příprava pro telefon s hlasovým, důležité pokyny k použití bezpečnostních pásů, upevnění dětské sedačky se systémem „ISOFIX*, upevnění dětské sedačky se systémem „Top Tether.

Péče o vozidlo jeho čištění, posuvná bezpečnostní přepážka za předními sedadly, spotřeba pohonných hmot dle předpisů (99/100/EU), uspořádání tohoto Návodu k obsluze (vysvětlivky).

Tento Návod k obsluze je členěn podle zcela přesných pravidel tak, aby Vám ulehčil, Členění kapitol, obsahu věcného rejstříku, text návodu je rozdělen do relativně krátkých odstavců, které jsou přehledně, obsah, členěný podle kapitol, a podrobný věcný rejstřík na konci Návodu.

K obsluze Vám pomohou rychle najít požadovanou informaci, většina odstavců platí pro všechna vozidla, protože možností vybavení Vašeho vozidla příslušenstvím je celá řada, nelze se.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders