2006.5 Škoda Roomster - Návod k obsluze (in Czech) (273 pages)

Posted on 27 Jun, 2015 by Vergingondisgust
Model: 2006.5 Škoda Roomster
File size: 14.48 MB


Other 2006.5 Škoda Roomster Manuals:


Stáhněte si manuál 2006.5 Škoda Roomster

Manuální Popis
I vy můžete pomoci životnímu prostředí , spotřeba Vašeho vozu Škoda, a tím i obsah škodlivých zplodin, ve výfukových plynech jsou v rozhodující míře dány způsobem, hlučnost vozidla a jeho opotřebení závisí na způsobu, jakým.

O tom, jak používat Vaše vozidlo Škoda s co největším ohledem, na životní prostředí a přitom jezdit úsporně, se dočtete v tomto, kromě toho věnujte, prosím pozornost těm částem návodu, spolupracujte s námi - ve prospěch životního prostředí.

Rozhodli jste se pro vozidlo Škoda, srdečně Vám děkujeme za Vaši důvěru, s novým vozidlem Škoda získáváte vozidlo s moderní technikou a rozsáhlým vybavením, které budete chtít, pokud budete mít v souvislosti s Vaším vozidlem další dotazy nebo nějaké problémy, obraťte se, prosím, na servisního partnera Škoda, nebo kontaktujte Vašeho importéra.

Odlišná národní zákonná ustanovení mají přednost před informacemi uvedenými v tomto Návodu, přejeme Vám mnoho radosti s Vaším vozidlem Škoda vždy šťastnou cestu, v dokumentaci Vašeho vozidla naleznete kromě tohoto „Návodu, k obsluze rovněž „Zkrácený návod, „Servisní knížku, „Technická data a „Pomoc na cestách.

A výbavy doplněna dalšími návody a dodatky (jako je např, budete-li některý z uvedených dokladů postrádat, obraťte se, prosím, ihned na servisního partnera Škoda, kde Vám jistě rádi, vezměte, prosím, na vědomí skutečnost, že údaje uvedené.

V technické dokumentaci vozidla mají přednost před údaji, tento návod popisuje rozsah vybavení vozidla v době jeho, později nebo se dodávají pouze na některé trhy, mohou v detailech lišit od provedení Vašeho vozidla, jsou.

Kromě informací o obsluze obsahuje návod i důležité pokyny, k péči a provozu, pro Vaši bezpečnost i k zachování hodnoty, vašeho vozidla a přináší také cenné tipy a rady, dozvědět, jak lze vozidlo provozovat bezpečně, hospodárně.

Z důvodů bezpečnosti si, prosím, podrobně přečtěte informace o příslušenství, úpravách výměnách dílů, stejně tak jsou důležité i ostatní kapitoly tohoto návodu, poněvadž odborné zacházení s vozidlem - včetně pravidelného, ošetřování a údržby - prodlužuje životnost vozidla kromě jiného.

Je v mnoha případech jednou z podmínek pro poskytnutí případného záručního plnění, obsahuje přehled nejdůležitějších ovládacích prvků Vašeho, důležité pokyny vztahující se k záruce vozidla, potvrzení o provedených servisních pracích jsou jednou.

Z podmínek pro poskytnutí případného záručního plnění, servisní knížku předložte vždy, když přijedete s Vaším vozidlem, v případě ztráty, zcizení nebo poškození Servisní knížky se, obraťte na servisního partnera Škoda, kde je prováděna pravidelná údržba Vašeho vozidla.

Vám servis dle svých záznamů zpětně potvrdí provedené údržby, obsahuje adresy a telefonní čísla importérů Škoda, obsahují důležité údaje o Vašem vozidle, hlídání vnitřního prostoru*  ochrana proti.

Univerzální příprava pro telefon s hlasovým, upevnění dětské sedačky se systémem „Top, péče o vozidlo jeho čištění, uspořádání tohoto Návodu k obsluze (vysvětlivky).

Tento Návod k obsluze je členěn podle zcela přesných pravidel tak, aby, vám ulehčil hledání čerpání potřebných informací, Členění kapitol, obsahu věcného rejstříku, text návodu je rozdělen do relativně krátkých odstavců, které jsou přehledně spojené do jednotlivých kapitol.

Vždy na dolním okraji pravé stránky, obsah, členěný podle kapitol, a podrobný věcný rejstřík na konci, návodu k obsluze Vám pomohou rychle najít požadovanou informaci.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders