2015 Škoda Octavia - Instrukcja Obsługi (in Polish) (288 pages)

Posted on 27 Jun, 2015 by Psolovyov
Model: 2015 Škoda Octavia
File size: 35.66 MB


Other 2015 Škoda Octavia Manuals:


Pobierz Instrukcja 2015 Škoda Octavia

Instrukcja Opis
Dziękujemy za okazane zaufanie i wybór samochodu marki ŠKODA, niniejsza instrukcja zawiera informacje dotyczące obsługi pojazdu, ważne wskazówki na temat bezpieczeństwa, pielęgnacji pojazdu, przeglądów i samodzielnych napraw, także dane techniczne, obsługa niektórych funkcji i układów pojazdu następuje za pomocą urządzenia Infotainment, należy uważnie przeczytać nie tylko treść niniejszej instrukcji obsługi lecz także instrukcji urządzenia.

Życzymy Państwu zadowolenia z samochodu marki ŠKODA i szerokiej drogi, uruchamianie i wyłączenia silnika za pomocą, uruchamianie i wyłączanie silnika za pomocą, przejeżdżanie przez wodę i jazda po.

Optical Parking Assistent (Rear view camera), wybór trybu jazdy (Driving Mode Selection), dane specyficzne dla pojazdu w zależności od, w dokumentacji samochodu znajdą Państwo niniejszą Instrukcję obsługi oraz.

W zależności od wyposażenia dokumentacja samochodu może zawierać również instrukcję obsługi Infotainment, a w niektórych krajach również broszurę, niniejsza instrukcja dotyczy wszystkich wariantów nadwozia pojazdu, wszystkich wariantów modeli oraz wszystkich wersji wyposażenia, w niniejszej instrukcji obsługi zostały opisane wszystkie dostępne wersje wyposażenia samochodu, nie są jednak opisane jako wyposażenie specjalne, wariant modelu lub wyposażenie przeznaczone na określony rynek, państwa samochodzie mogą nie występować wszystkie elementy wyposażenia opisane w tej instrukcji obsługi.

Zakres wyposażenia pojazdu zależy od zawartej umowy kupna-sprzedaży pojazdu, ilustracje zawarte w niniejszej instrukcji mają wyłącznie charakter poglądowy, ilustracje mogą w pewnych szczegółach wyglądać inaczej niż w przypadku, państwa samochodu, mają one wyłącznie ogólne znaczenie informacyjne.

Dlatego w każdej chwili mogą wystąpić zmiany pod względem kształtu, wyposażenia i rozwiązań technicznych, obsługi odpowiadają stanowi wiedzy w chwili zamknięcia redakcji, dlatego też na podstawie danych technicznych, ilustracji i informacji zawartych, w niniejszej instrukcji obsługi nie mogą być zgłaszane żadne roszczenia.

Książka serwisowa zawiera dokumentację przekazania samochodu, informacje, instrukcja obsługi urządzenia Infotainment zawiera opis obsługi urządzenia Infotainment oraz niektórych funkcji układów pojazdu, broszura "W drodze" zawiera numery telefonów importerów i dane dotyczące, miejsc obsługi klienta w poszczególnych krajach, także numery alarmowe.

W dokumentacji samochodu zastosowano następujące pojęcia, dotyczące wykonywania prac serwisowych w pojeździe, „Specjalistyczna stacja obsługi - warsztat, który wykonuje specjalistyczne, prace serwisowe dla samochodów marki ŠKODA Specjalistyczna stacja, obsługi może być zarówno partnerem handlowym ŠKODA, partnerem.

Serwisowym ŠKODA, jak i niezależnym warsztatem, „Partner serwisowy ŠKODA - stacja obsługi autoryzowana na podstawie, umowy przez producenta ŠKODA AUTO a, „Partner handlowy ŠKODA - przedsiębiorstwo autoryzowane przez producenta ŠKODA AUTO a.

Tekst z tym symbolem zawiera informacje na temat ochrony środowiska oraz, tekst z tym symbolem zawiera dodatkowe informacje, przegląd symboli stosowanych w niniejszej instrukcji obsługi oraz krótkie objaśnienie ich znaczenia, odnośnik do modułu wprowadzającego do danego podrozdziału zawierającego ważne informacje i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa.

Sytuacje, w których należy jak najszybciej zatrzymać samochód, tekst pojawiający się na wyświetlaczu MAXI DOT, tekst pojawiający się na wyświetlaczu segmentowym, tekst z tym symbolem wskazuje na ryzyko wypadku, odniesienia obrażeń.

Tekst z tym symbolem wskazuje na ryzyko uszkodzenia pojazdu lub możliwą, układ instrukcji obsługi i pozostałe informacje, instrukcja obsługi podzielona jest na poszczególne obszary według hierarchii,  Wprowadzenie do tematu - przegląd modułów w obrębie podrozdziału, informacje wprowadzające do podrozdziału, ewent.

Podczas wyszukiwania informacji zalecamy korzystanie z Indeksu haseł znajdującego się na końcu instrukcji obsługi, wszelkie informacje o kierunku, jak „z lewej, „z prawej, „z przodu, „z tyłu są, podane względem kierunku jazdy samochodu poruszającego się wprzód, dane dotyczące pojemności, wagi, prędkości i długości podane są w jednostkach metrycznych, o ile nie podano inaczej.

O ile nie podano inaczej, w niniejszej instrukcji obsługi wskazania tablicy rozdzielczej wyświetlane są na wyświetlaczu MAXI DOT, silnik wysokoprężny z turbosprężarką i układem wtrysku, silnik benzynowy z turbosprężarką i układem bezpośredniego wtrysku.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders