2016 Škoda Fabia - Instrukcja Obsługi (in Polish) (224 pages)

Posted on 16 Dec, 2015 by Milliamp
Model: 2016 Škoda Fabia
File size: 32.59 MB


Other 2016 Škoda Fabia Manuals:


Pobierz Instrukcja 2016 Škoda Fabia

Instrukcja Opis
Dziękujemy za okazane zaufanie i wybór samochodu marki ŠKODA, niniejsza instrukcja zawiera informacje dotyczące obsługi pojazdu, ważne wskazówki na temat bezpieczeństwa, pielęgnacji pojazdu, przeglądów i samodzielnych napraw, także dane techniczne, obsługa niektórych funkcji i układów pojazdu następuje za pomocą urządzenia Infotainment, należy uważnie przeczytać nie tylko treść niniejszej instrukcji obsługi, lecz także instrukcji urządzenia.

Podczas korzystania z pojazdu należy zawsze przestrzegać ogólnie wiążących krajowych przepisów, Życzymy Państwu zadowolenia z samochodu marki ŠKODA i szerokiej drogi, uruchamianie i wyłączenia silnika za pomocą, dane specyficzne dla pojazdu w zależności od.

W dokumentacji samochodu znajdą Państwo niniejszą Instrukcję obsługi oraz, broszura W drodze zawiera numery telefonów obsługi klienta importera i partnerów serwisowych w poszczególnych krajach, także numery alarmowe, w zależności od wyposażenia dokumentacja samochodu może zawierać również Instrukcję obsługi Infotainment, a w niektórych krajach również broszurę, niniejsza instrukcja dotyczy wszystkich wariantów nadwozia pojazdu, wszystkich wariantów modeli oraz wszystkich wersji wyposażenia.

W niniejszej instrukcji obsługi zostały opisane wszystkie dostępne wersje wyposażenia samochodu, niestanowiące jednak wyposażenia specjalnego, wariantu modelu czy wyposażenia przeznaczonego na określony rynek, w samochodzie mogą nie występować wszystkie elementy wyposażenia opisane w tej instrukcji obsługi, zakres wyposażenia pojazdu zależy od zawartej umowy kupna-sprzedaży pojazdu, ilustracje zawarte w niniejszej instrukcji mają wyłącznie charakter poglądowy.

Ilustracje mogą w pewnych szczegółach wyglądać inaczej niż w przypadku, państwa samochodu, mają one wyłącznie ogólne znaczenie informacyjne, dlatego w każdej chwili mogą wystąpić zmiany pod względem kształtu, wyposażenia i rozwiązań technicznych, obsługi odpowiadają stanowi wiedzy w chwili zamknięcia redakcji.

Dane techniczne, ilustracje i informacje zawarte w niniejszej instrukcji obsługi, nie mogą w związku z tym stanowić podstawy zgłaszania roszczeń prawnych, zalecamy, by strony internetowe, które przytoczono w niniejszej instrukcji, książka serwisowa zawiera dokumentację przekazania samochodu, informacje.

Instrukcja obsługi urządzenia Infotainment zawiera opis obsługi urządzenia Infotainment oraz niektórych funkcji układów pojazdu, przy pomocy tego kodu QR otwiera się strona internetowa z przeglądem modeli marki ŠKODA, stronę można również wywołać, wpisując do wyszukiwarki poniższy adres, żądany model – wyświetla się menu z literaturą pokładową pojazdu.

Żądaną instrukcję – może się wyświetlić online lub w formacie PDF, w literaturze pokładowej zastosowano następujące pojęcia dotyczące wykonywania prac serwisowych w pojeździe, „Specjalistyczna stacja obsługi - warsztat, który wykonuje specjalistyczne, prace serwisowe dla samochodów marki ŠKODA.

Obsługi może być zarówno partnerem handlowym ŠKODA, partnerem, serwisowym ŠKODA, jak i niezależnym warsztatem, „Partner serwisowy ŠKODA - stacja obsługi autoryzowana na podstawie, umowy przez producenta lub jego dystrybutora do wykonywania prac.

Serwisowych samochodów marki ŠKODA oraz do sprzedaży oryginalnych, „Partner handlowy ŠKODA - przedsiębiorstwo autoryzowane przez producenta lub jego dystrybutorów do sprzedaży nowych samochodów marki, ŠKODA i, o ile dotyczy, obsługi serwisowej z zastosowaniem oryginalnych części ŠKODA oraz do sprzedaży oryginalnych części ŠKODA, tekst z tym symbolem zawiera informacje na temat ochrony środowiska oraz.

Tekst z tym symbolem zawiera dodatkowe informacje, przegląd symboli stosowanych w niniejszej instrukcji obsługi oraz krótkie objaśnienie ich znaczenia, odnośnik do modułu wprowadzającego do danego podrozdziału zawierającego ważne informacje i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, sytuacje, w których należy jak najszybciej zatrzymać samochód.

Tekst pojawiający się na wyświetlaczu MAXI DOT, tekst pojawiający się na wyświetlaczu segmentowym, tekst z tym symbolem wskazuje na ryzyko wypadku, odniesienia obrażeń, tekst z tym symbolem wskazuje na ryzyko uszkodzenia pojazdu lub możliwą.

Układ instrukcji obsługi i pozostałe informacje, instrukcja obsługi podzielona jest na poszczególne obszary według hierarchii,  Wprowadzenie do tematu - przegląd modułów w obrębie podrozdziału, informacje wprowadzające do podrozdziału, ewent, podczas wyszukiwania informacji zalecamy korzystanie z Indeksu haseł znajdującego się na końcu instrukcji obsługi.

Wszelkie informacje o kierunku, jak „z lewej, „z prawej, „z przodu, „z tyłu są, podane względem kierunku jazdy samochodu poruszającego się wprzód, dane dotyczące pojemności, wagi, prędkości i długości podane są w jednostkach metrycznych, o ile nie podano inaczej.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders