2012 Škoda Citigo - Instrukcja Obsługi (in Polish) (163 pages)

Posted on 26 Jun, 2015 by Circle
Model: 2012 Škoda Citigo
File size: 3.91 MB


Other 2012 Škoda Citigo Manuals:


Pobierz Instrukcja 2012 Škoda Citigo

Instrukcja Opis
Dziękujemy za okazane zaufanie przy wyborze samochodu marki ŠKODA, kupując nowy samochód marki ŠKODA, nabyli Państwo samochód z najnowocześniejszą techniką i bogatym, wyposażeniem, z którego z pewnością będą Państwo chcieli w pełni korzystać, w razie dalszych pytań lub wątpliwości należy zwrócić się do specjalistycznej stacji obsługi lub do importera.

Tam zawsze są mile widziane pytania, propozycje i krytyka, odmienne przepisy prawne, obowiązujące w odpowiednim kraju, mają pierwszeństwo przed informacjami, Życzymy Państwu zadowolenia z samochodu marki ŠKODA i szerokiej drogi, w dokumentacji samochodu znajdą Państwo – oprócz tej „Instrukcji obsługi – również „Książkę obsługi i broszurę „W drodze.

W razie stwierdzenia braku któregoś z powyższych dokumentów prosimy natychmiast zwrócić się do autoryzowanego partnera handlowego, należy pamiętać, że dane w dokumentacji technicznej samochodu zawsze mają pierwszeństwo przed informacjami podanymi w tej instrukcji obsługi, w niniejszej instrukcji obsługi zostały opisane wszystkie dostępne wersje wyposażenia samochodu, nie są jednak opisane jako wyposażenie, specjalne, wariant modelu lub wyposażenie przeznaczone dla określonego rynku.

Dlatego w samochodzie mogą nie występować wszystkie elementy, wyposażenia, opisane w tej instrukcji obsługi, zakres wyposażenia samochodu jest opisany w dokumentach sprzedaży otrzymanych przy jego zakupie, ilustracje mogą w pewnych szczegółach wyglądać inaczej niż w przypadku Państwa samochodu – mają one wyłącznie ogólne znaczenie informacyjne.

Instrukcja obsługi, poza informacjami na temat obsługi samochodu, zawiera także wskazówki na temat pielęgnacji i sposobu eksploatacji, ważne tak dla Państwa bezpieczeństwa, jak i dla zachowania wartości, dla bezpieczeństwa ważne jest też przestrzeganie uwag na temat akcesoriów, zmian technicznych i wymiany części ⇒ Strona 126, również inne rozdziały są ważne, gdyż prawidłowe i umiejętne posługiwanie się samochodem – obok regularnej pielęgnacji i obsługi technicznej – pozwala utrzymać jego wartość handlową a ponadto w wielu przypadkach jest jednym z warunków uznania roszczeń gwarancyjnych.

● zatwierdzenie gwarancji mobilności (występuje tylko w niektórych, ● ważne informacje na temat gwarancji, potwierdzenia wykonanych przeglądów serwisowych są warunkiem, uznania roszczeń gwarancyjnych i wynikających z rękojmi.

Dlatego oddając samochód do autoryzowanego partnera handlowego, ŠKODA, należy zawsze mieć z sobą Książkę obsługi, w razie zagubienia lub zniszczenia Książki obsługi należy się zwrócić do, autoryzowanego partnera handlowego ŠKODA, który wykonywał obsługę techniczną samochodu.

Zawiera ważne numery telefonów w poszczególnych krajach, jak również adresy i numery telefonów importerów ŠKODA, ważne informacje na temat bezpiecznego używania, co warto wiedzieć o przewożeniu dzieci, elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP).

Zużycie paliwa zgodnie z przepisami ECE i, układ niniejszej instrukcji obsługi (objaśnienia), niniejsza instrukcja została ułożona według określonych reguł, aby ułatwić znajdowanie i uzyskiwanie potrzebnych informacji, rozdział, spis treści i indeks haseł.

Tekst niniejszej instrukcji obsługi jest podzielony na stosunkowo krótkie odcinki, podzielony na rozdziały spis treści oraz obszerny indeks haseł na końcu instrukcji, obsługi pomogą Państwu szybko znaleźć potrzebną informację, ponieważ jednak wyposażenie samochodu może być bardzo rozbudowane, nie da.

Się uniknąć tego, że w niektórych podrozdziałach może zostać wymienione wyposażenie, którego nie ma w Państwa samochodzie, najważniejsze wskazówki są oznaczone tytułem UWAGA, na grożące niebezpieczeństwo wypadku lub zranienia, symbol ten daje znać o wskazówce UWAGA na końcu podrozdziału, która koniecznie musi być przestrzegana.

Wskazówka Ostrożnie zwraca uwagę na możliwość uszkodzenia samochodu (np, uszkodzenia skrzyni biegów) lub na groźbę spowodowania wypadku, wskazówka Środowisko zwraca uwagę na sprawy ekologii, zwykła Wskazówka zwraca uwagę na ważne informacje na temat użytkowania.

Pod nim jest podana krótka informacja (kursywą o dużej czcionce), która mówi, o, pod ilustracją najczęściej znajduje się instrukcja (napisana większą czcionką), która zwięźle objaśnia obsługę, wszelkie informacje o kierunku, jak „z lewej, „z prawej, „z przodu, „z tyłu są, £ Podrozdział jest kontynuowany na następnej stronie.

Wszystkie cztery rodzaje wskazówek, które występują w tekście, zawsze są wymienione na końcu odpowiedniego podrozdziału, przegląd ten ma na celu pomoc w szybkim zapoznaniu się ze, elektryczne podnośniki szyb w drzwiach kierowcy.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders