2012 Renault Twingo - Návod k obsluze (in Czech) (219 pages)

Posted on 1 Feb, 2016 by Kaiokan
Model: 2012 Renault Twingo
File size: 6.93 MB


Other 2012 Renault Twingo Manuals:


Stáhněte si manuál 2012 Renault Twingo

Manuální Popis
ELF pro RENAULT vyvíjí kompletní řadu maziv, oleje do manuálních i automatických převodovek, uPOZORNĚNÍ: Kvůli optimalizaci činnosti motoru může, být používání určitého maziva omezeno na určitá vozidla.

Pročtete si prosím dokument servisní evidence, podněcuje aplikovaný výzkum v oblasti Formule 1, tato řada je aktualizována pro potřeby technického, maziva ELF se výrazně podílejí na výkonnosti.

RENAULT doporučuje pro doplnění a výměnu oleje používat homologovaná maziva ELF, navštivte svůj servis RENAULT nebo stránky www, tento návod k použití a údržbě obsahuje informace, díky kterým můžete, – Lépe poznat svůj vůz, a tak za optimálních provozních podmínek plně využít všech funkcí a technických zlepšení, kterými je vybaven.

– Udržovat jeho optimální provozní výkon prostým, avšak přesným dodržováním pokynů pro údržbu, – bez přílišné ztráty času čelit drobným problémům, které nevyžadují zásah odborníka, Čas strávený čtením tohoto návodu Vám bohatě vynahradí informace, které v něm naleznete, a funkce a technické novinky, které díky němu objevíte, abychom Vám čtení tohoto návodu usnadnili, uvádíme následující symbol.

Pro označení rizika, nebezpečí nebo bezpečnostního pokynu, popis modelů, které jsou uvedeny v tomto návodu, byl vypracován na základě technických charakteristik známých v době sepsání tohoto dokumentu, na verzi, vybraných volitelných doplňcích a zemi prodeje, stejně tak mohou být v tomto dokumentu popsána některá vybavení, která by se měla objevit v průběhu následujícího roku.

Pokud je kdekoliv v příručce odkaz na zástupce značky, jedná se o zástupce společnosti RENAULT, Šťastnou cestu za volantem svého vozidla, seznamte se se svým vozidlem  , kapitola Seznamte se se svým vozidlem.

Klíče, Dálkové ovládání: obecné údaje, použití, dvojité zamykání, kLÍČ/RADIOFREKVENČNÍ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ: obecné údaje (1/2), nebezpečí přivření části těla (krku, paží, mohlo by tak dojít k vážným zraněním.

Klíč nesmí být používán pro jiný účel, kLÍČ/RADIOFREKVENČNÍ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ: obecné údaje (2/2), mění se podle prostředí: dejte tedy pozor na, by mohlo být vozidlo zamknuto nebo odemknuto nechtěným stisknutím tlačítek.

Nejsou přibližně do 2 minut od odemknutí, otevřeny žádné dveře, se dveře automaticky, přítomnost některých objektů (kovové předměty, mobilní telefony, oblast vystavená silnému elektromagnetickému záření atd, obraťte se pouze na značkový servis.

– V případě výměny dálkového ovládání je nezbytné přijet do Vašeho, – Podle typu vozidla můžete využívat, v  dobrém stavu, zda máte její správný, model a  zda je správně vložena.

Životnost těchto baterií je přibližně dva, zamknutí nebo odemknutí dveří je zajištěno, je napájeno baterií, kterou je třeba vyměnit (viz odstavec „Radiofrekvenční dálkové, odemknutí je signalizováno jedním bliknutím nouzových světel a bočních blikačů.

Pokud je některá otevíratelná část otevřena, nebo špatně zavřena, dojde k rychlému zamknutí a zpětnému odemknutí otevíratelných částí a nouzová světla a boční blikače, umožňuje zamknout otevíratelné části a zabránit otevření dveří pomocí vnitřních rukojetí (např, nikdy nepoužívejte dvojité zamknutí dveří, pokud někdo zůstává uvnitř vozidla.

Při otevření dveří řidiče nebo podle vozidla, zazní výstražný signál, abyste byli upozorněni, že světla zůstala rozsvícena, i když je, vypnuto zapalování (riziko vybití akumulátoru atd, a poté potáhněte za dveře směrem k sobě.

Odpovědnost řidiče během parkování nebo odstavení vozidla, nikdy neopouštějte vozidlo, zůstává-li ve voze dítě, handicapovaná osoba nebo, zvíře, a to ani na krátkou dobu.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders