2011 Renault Koleos - Návod k obsluze (in Czech) (233 pages)

Posted on 1 Feb, 2016 by Goofball
Model: 2011 Renault Koleos
File size: 7.98 MB
Stáhněte si manuál 2011 Renault Koleos

Manuální Popis
ELF pro RENAULT vyvíjí kompletní řadu maziv, oleje do manuálních i automatických převodovek, uPOZORNĚNÍ: Kvůli optimalizaci činnosti motoru může, být používání určitého maziva omezeno na určitá vozidla.

Pročtete si prosím dokument servisní evidence, podněcuje aplikovaný výzkum v oblasti Formule 1, tato řada je aktualizována pro potřeby technického, maziva ELF se výrazně podílejí na výkonnosti.

RENAULT doporučuje pro doplnění a výměnu oleje používat homologovaná maziva ELF, navštivte svůj servis RENAULT nebo stránky www, tento návod k použití a údržbě obsahuje informace, díky kterým můžete, – Lépe poznat svůj vůz, a tak za optimálních provozních podmínek plně využít všech funkcí a technických zlepšení, kterými je vybaven.

– Udržovat jeho optimální provozní výkon prostým, avšak přesným dodržováním pokynů pro údržbu, – bez přílišné ztráty času čelit drobným problémům, které nevyžadují zásah odborníka, Čas strávený čtením tohoto návodu Vám bohatě vynahradí informace, které v něm naleznete, a funkce a technické novinky, které díky němu objevíte, abychom Vám čtení tohoto návodu usnadnili, uvádíme následující symbol.

Pro označení rizika, nebezpečí nebo bezpečnostního pokynu, popis modelů, které jsou uvedeny v tomto návodu, byl vypracován na základě technických charakteristik známých v době sepsání tohoto dokumentu, na verzi, vybraných volitelných doplňcích a zemi prodeje, stejně tak mohou být v tomto dokumentu popsána některá vybavení, která by se měla objevit v průběhu následujícího roku.

Pokud je kdekoliv v příručce odkaz na zástupce značky, jedná se o zástupce společnosti RENAULT, Šťastnou cestu za volantem svého vozidla, seznamte se se svým vozidlem  , kapitola Seznamte se se svým vozidlem.

Karty RENAULT: obecné, používání, dvojité zamykání, karty RENAULT: obecné údaje (1/2), – zamknutí/odemknutí dveří a zavazadlového prostoru (k tomu si vyhledejte informace na následujících stranách), – v závislosti na vybavení vozidla automatické zavření bočních oken střešního.

Okna na dálku (informace naleznete v, – dálkové rozsvícení osvětlení vozidla (přejděte na následující stránky), – spuštění motoru, viz odstavec „Spuštění, ujistěte se, že máte vždy baterii správného.

Typu, v dobrém stavu správně vloženou, její životnost je přibližně dva roky, ji, když se na přístrojové desce zobrazí, zpráva „Batterie Karte austauschen (viz odstavec „Karta RENAULT: baterie v kapitole 5).

Závisí na okolních podmínkách: dejte pozor, na manipulaci s kartou RENAULT, při které, by mohlo být vozidlo zamknuto nebo odemknuto nechtěným stisknutím tlačítek, i s vybitými bateriemi můžete stále zamknout/odemknout a nastartovat vozidlo.

Přejděte na odstavce „Zamknutí/odemknutí vozidla v kapitole 1 a „Spuštění, uvnitř vozu, ani na krátkou dobu, to by totiž mohlo vystavit nebezpečí, motoru a  aktivací zařízení jako např.

Mohlo by tak dojít k vážným zraněním, karty RENAULT: obecné údaje (2/2), stiskněte tlačítko  klíč  5 vytáhněte, podívejte se do kapitoly „Zamykání/odmykání dveří.

Jakmile vstoupíte do vozidla za použití, integrovaného klíče, vraťte jej zpět do, vložte kartu RENAULT do čtečky karty, v případě ztráty, nebo pokud si přejete.

Jinou kartu RENAULT, se obraťte výhradně na zástupce značky, nezbytné, abyste přijeli se svým vozem, rENAULT, aby byly všechny karty společně inicializovány.Renault Modely

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders