2018 Renault Kadjar - Instrukcja Obsługi (in Polish) (310 pages)

Posted on 30 May, 2018
Model: 2018 Renault Kadjar
File size: 8.69 MB


Other 2018 Renault Kadjar Manuals:


Pobierz Instrukcja 2018 Renault Kadjar

Instrukcja Opis
System zapobiegający blokowaniu kół w trybie LOCK: Gdy tryb 4WD Lock jest aktywny, zostaje włączony tryb terenowy ABS. W tym przypadku koła mogą się cyklicznie blokować, aby lepiej ustawić się na podłożu, co powoduje skrócenie drogi hamowania na niestabilnym gruncie. Dopóki tryb ten jest aktywny: – sterowność pojazdu jest ograniczona podczas hamowania.

Ten tryb działania nie jest więc zalecany w warunkach bardzo słabej przyczepności do podłoża (np. lód). mogą pojawić się pewne odgłosy dźwiękowe. Jest to zjawisko normalne i nie wynika ono z nieprawidłowego działania. System kontroli toru jazdy i układ antypoślizgowy podczas jazdy terenowej: Podczas jazdy po grząskim gruncie (piach, błoto, głęboki śnieg), zalecane jest wyłączenie systemu ESC, poprzez wciśnięcie przełącznika „ESC”.

W takim przypadku aktywna jest tylko funkcja hamowania poszczególnych kół. Funkcja ta włączy hamowanie ślizgającego się koła lub kół, aby umożliwić przeniesienie momentu obrotowego na koła o najlepszej przyczepności. Jest to szczególnie przydatne podczas przejazdu przez most.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders