2017 Renault Clio - Instrukcja Obsługi (in Polish) (260 pages)

Posted on 13 Dec, 2016 by JayCee
Model: 2017 Renault Clio
File size: 8.25 MB


Other 2017 Renault Clio Manuals:


Pobierz Instrukcja 2017 Renault Clio

Instrukcja Opis
Opis modelu prezentowanego w niniejszej instrukcji został opracowany na podstawie danych technicznych znanych w okresie redagowania tekstu. Instrukcja może zawierać również opis elementów mających się pojawić w samochodzie w najbliższej przyszłości. Taka pozycja pozwoli na zachowanie wystarczająco wolnej przestrzeni dla pełnego rozwinięcia i skutecznego działania poduszki.

Mogłoby to utrudnić prawidłowe działanie poduszki airbag lub spowodować obrażenia w razie jej rozwinięcia. Poduszka powietrzna airbag ma za zadanie uzupełniać działanie pasów bezpieczeństwa. Znikają one po wciśnięciu przycisku wyboru wyświetlanych informacji lub po upływie kilku sekund i są zapisywane w dzienniku pokładowym.

Obiekty widziane w lusterkach wstecznych są w rzeczywistości bliżej niż się wydają. Ze względów bezpieczeństwa należy to uwzględnić w celu prawidłowej oceny odległości przez wykonaniem manewru. Usuwanie zaparowania-usuwanieszronu ma zawsze pierwszeństwo w stosunku do recyrkulacji powietrza.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders