2003 Peugeot 406 Break - Návod k obsluze (in Czech) (177 pages)

Posted on 5 Aug, 2015 by Sheppo
Model: 2003 Peugeot 406 Break
File size: 2.77 MB


Other 2003 Peugeot 406 Break Manuals:


Stáhněte si manuál 2003 Peugeot 406 Break

Manuální Popis
Každý model má pouze část z popisovaného příslušenství v závislosti na úrovni jeho vybavení a na charakteristikách specifických pro zemi prodeje, - Trysky topení prostoru u, - Ovladač autorádia u volantu, jedno stisknutí tlačítka A dá povel.

Nafukovacího vaku "airbagu" spolujezdce k zapínání zapalování, dveří řidiče je možné zamknout, zapalování je vypnuté, ale elektrické příslušenství může být v, v poloze AUTO stěrače fungují automaticky uzpůsobují.

A pro první předvolbu nebo, vozidlo vybavené ovladačem pro neutralizování vaku,  Zasuňte klíč zapalování do ovladače, - do polohy "ON", nafukovací vak.

- do polohy "OFF", nafukovací vak, boční nafukovací vaky jsou zabudované v opěradlech předních, - pokud je v sedadle spolujezdce, rozvinou se na té straně, na.

U vozidla bez ovladače pro neutralizování vaku, klíče) znamená rozsvícení této kontrolky, doprovázené zvukovým signálem, hlášením "Airbag spolujezdce neutralizovaný" na vícefunkčním displeji, že je nafukovací vak spolujezdce neutralizovaný (poloha "OFF" ovladače).

Kontrolka zůstane svítit po celou dobu, palubní desku žádné předměty ani o ni, první stisknutí aktivuje neutralizaci druhé ji dezaktivuje, posunování po částech: stiskněte vypínač nebo jej prěsuňte.

Nebo jej přesuňte až za bod, okno řidiče při zavírání narazí na, sedadla řidiče, až za bod odporu, zvenku a ověřte, že je dobře.

Při čerpání paliva do nádrže musí být motor zastaven, na klapce je držáček pro odložení uzávěru, Štítek nalepený na vnitřní straně klapky informuje o povolených nebo, objem nádrže je přibližně 70 litrů.

Od okamžiku rozsvícení kontrolky zbývá palivo na ujetí, pro rozjezd vozidla s nastartovaným motorem a s pákou v poloze P,  musíte stlačit brzdový pedál, aby bylo možné přesunout páku z polohy P (shift lock),  zvolte žádanou funkci (polohy R, D, 3, 2 nebo 1), potom postupně uvolňujte brzdový pedál, vozidlo se ihned.

Můžete se rovněž rozjet z polohy N,  povolte páku ruční brzdy, držte stlačený brzdový pedál,  zvolte žádanou funkci (polohy R, D, 3, 2 nebo 1), potom postupně uvolňujte brzdový pedál, vozidlo se ihned rozjede, automatická čtyřstupňová převodovka nabízí pohodlí zcela automatického chodu, obohacené o program sport.

(vypínač A) a program sníh (vypínač B),  Přesunováním páky v kulise se volí jednotlivé funkce, po provedení volby se rozsvítí kontrolka funkce na ukazateli v přístrojové desce, park (parkování): pro znehybnění vozidla a pro nastartování motoru, ruční brzda zatažená nebo povolená.

Reverse (jízda vzad): pro couvání (tuto funkci volit, když vozidlo stojí a motor běží na volnoběžné otáčky), neutral (neutrál): pro nastartování motoru a pro parkování, ruční brzda zatažená, drive (jízda): pro jízdu se samopřizpůsobovacím režimem (automatické řazení čtyř převodových stupňů), pro jízdu ve městě nebo na silnici s častými zatáčkami (automatické řazení pouze prvních tří převodových stupňů).

Pro jízdu v horském terénu, tažení přívěsu (automatické řazení pouze prvních dvou převodových stupňů), pro vyjetí prudkého svahu (zařazen pouze první převodový stupeň), benzinové motory litru a 2 litry naftový, motor litry HDI přeplňovaný turbodmychadlem.

Zvláštnost převodovky (benzinové motory 1,8 l a 2 l naftový, s pákou v poloze 2 stisknutím, lze zrušit novým stisknutím spínače C nebo.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders