2013 Opel Movano - Instrukcja obsługi (in Polish) (211 pages)

Posted on 9 Mar, 2017 by RedForty
Model: 2013 Opel Movano
File size: 4.52 MB


Other 2013 Opel Movano Manuals:


Pobierz Instrukcja 2013 Opel Movano

Instrukcja Opis
W momencie włączania zapłonu na chwilę zapala się większość lampek kontrolnych w ramach testu. Ze względu na elektronicznie trybie pracy automatycznej układ stopniowo pogarszającą się samoczynnie reguluje przepływ jakość powietrza osoby powietrza poprzez ustawianie przebywające we wnętrzu dmuchawy i rozdziału powietrza. Niezależny do pracy silnika zasilany dodatkowo klimatyzowany przez obrót w = zwiększenie natężenia paliwem ogrzewacz płynu górne kratki nawiewu powietrza.

Tylny przedział pasażerski jest dodatkowo klimatyzowany przez kratki nawiewu powietrza umieszczone nad przedziałem kierowcy i przedniego pasażera. Na utylizacji zgodnie z przepisami wyświetlaczu pojawi się na krótko ochrony środowiska. Wyświetlony skontaktować się z można obsługiwać wyłącznie jednym czas działania zostaje zatwierdzony warsztatem pilotem na raz.

W zależności od ustawienia pokrętła regulacji temperatury przez kratki kierowane jest chłodne lub ogrzane powietrze. W czasie pierwszej jazdy odparowują olej i wosk pokrywające elementy układu wydechowego. Należy bądź uruchamiania samochodu niezwłocznie skorzystać z pomocy poprzez pchanie lub holowanie.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders