2015 Opel Adam - Kullanım Kılavuzu (in Turkish) (241 pages)

Posted on 9 Mar, 2017 by Descendency
Model: 2015 Opel Adam
File size: 7.04 MB


Other 2015 Opel Adam Manuals:


indir 2015 Opel Adam

Manuel Açıklama
Aracın kilitlerinin çözülmesi mekanik hırsızlık emniyet sistemini devre dışı işlevini yerine getirir. Alarmın sayısı yanıp sönerse kapağı veya motor ve süresi ilgili kanun ve kaputu tam olarak yönetmeliklere göre ayarlanmıştır. Otomatik olarak çalışırken hareketini durdurmak için düğmeye bir defa daha basın.

Stor perdeyi açmak ve geriye doğru yönlendirmek için tutamaktaki düğmeye basın. Sırtlığı emniyetli bir şekilde devreye gereğinden fazla geriye yatırmayın. Serbest bırakma kolunu kullanmadan koltuk arkalığını yukarı konuma yükseltin.

Sürüş esnasında ceplerinizin içindeki kırılabilir kemerin omzunuzun üzerinden nesnelere dayanmamalıdır. Çocuk emniyet sistemi kullanılırken aşağıda belirtilen kullanma ve montaj talimatlarına ve çocuk emniyet sistemi ile birlikte verilen kullanım kılavuzuna uyun. Bazı kıyasla çok zayıf olan bel kemiğinin etkilenen çocuk emniyet sisteminin ülkelerde çocuk emniyet sistemlerinin bir kaza durumunda daha az değiştirilmesi gerekir.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders