2017 Mazda CX-3 - Instrukcja Obsługi (in Polish) (747 pages)

Posted on 24 Jun, 2017 by Chilblane
Model: 2017 Mazda CX-3
File size: 9.42 MB


Other 2017 Mazda CX-3 Manuals:


Pobierz Instrukcja 2017 Mazda CX-3

Instrukcja Opis
Użytkownik nie powinien dokonywać żadnych modyfikacji ani przeróbek uniemożliwiających samoczynne napinanie i zwijanie taśmy pasa bezpieczeństwa. Po każdym zadziałaniu poduszek powietrznych i napinaczy pasów muszą one zostać wymienione. O nieprawidłowym funkcjonowaniu systemu lub jego stanie informuje specjalne ostrzeżenie.

Więcej informacji na temat naprawy lub pasażerowie mogą zapinania pasów bezpieczeństwa odnieść poważne obrażenia. Informacji na temat bezpiecznej utylizacji napinaczy lub złomowania pojazdu wyposażonego w system napinaczy udzielają specjalistyczne serwisy. Siedzenie przednie pasażera nie jest również zalecanym miejscem do montażu innego rodzaju fotelików dla dzieci.

W niektórych wersjach pojazdów dostępny jest wyłącznik poduszki powietrznej przedniego siedzenia pasażera. Ponadto wychylanie się lub opieranie o przednie drzwi może utrudnić lub zablokować działanie bocznych poduszek powietrznych i kurtyn powietrznych i uniemożliwić ochronę podróżujących. Zawsze dokładnie zapoznawaj się z zaleceniami jego producenta i treścią instrukcji obsługi i montażu fotelika.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders