2016 Mazda CX-3 - Instrukcja Obsługi (in Polish) (683 pages)

Posted on 28 Sep, 2016 by Thed
Model: 2016 Mazda CX-3
File size: 7.76 MB


Other 2016 Mazda CX-3 Manuals:


Pobierz Instrukcja 2016 Mazda CX-3

Instrukcja Opis
Pozostawienie odblokowanego oparcia zagraża bezpieczeństwu przy gwałtownym hamowaniu lub zderzeniu, gdyż istnieje możliwość wyrzucenia pasażerów lub uderzenia pasażerów przewożonymi bagażami, czego skutkiem mogą być poważne obrażenia. Po każdorazowej zmianie pochylenia oparcia, nawet w przypadku braku pasażerów, upewnij się, czy oparcie jest zablokowane. Zderzenia, nawet te niepowodujące zadziałania poduszek powietrznych, mogą prowadzić do uszkodzenia przednich siedzeń, które zawierają elementy systemu poduszek powietrznych.

W przypadku kolejnego zderzenia może to spowodować niezadziałanie poduszki powietrznej i w konsekwencji obrażenia ciała. W razie gwałtownego hamowania lub zderzenia, możesz wyślizgnąć się spod pasa i odnieść poważne obrażenia. Dla maksymalnego bezpieczeństwa usiądź w pozycji wyprostowanej, pewnie opierając plecy o oparcie siedzenia.

W przypadku gwałtownego hamowania lub zderzenia przedmioty mogą przesunąć się raniąc pasażerów. Dziecko może także wpaść do bagażnika lub na innych pasażerów, co grozi poważnymi obrażeniami. Przesuwanie siedzeń bowiem spowodować uszkodzenie przedmiotów znajdujących się w ich pobliżu.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders