2016 Mazda 6 - Krótki Przewodnik (in Polish) (36 pages)

Posted on 28 Sep, 2016 by QewBeats
Model: 2016 Mazda 6
File size: 1.31 MB


Other 2016 Mazda 6 Manuals:


Pobierz Instrukcja 2016 Mazda 6

Instrukcja Opis
Obejmują one systemy bezpieczeństwa czynnego oraz systemy bezpieczeństwa chroniące przed zderzeniem. Systemy te zaprojektowano jako elementy asystujące kierowcy w bardziej bezpiecznej jeździe, poprzez ograniczanie jego obciążenia psychicznego i fizycznego, a także pomagające uniknąć kolizji lub przynajmniej złagodzić jej skutki. Przełączaj ręcznie światła drogowe na światła mijania i odwrotnie, w zależności od widoczności drogi i pobocza, warunków panujących na drodze oraz natężenia ruchu.

W celu uzyskania informacji dotyczących obsługiwanych krajów lub regionów skonsultuj się z wyspecjalizowanym serwisem. W zależności od warunków pogodowych lub problemów w ruchu drogowym dany znak drogowy może nie zostać rozpoznany lub może zostać wyświetlony znak drogowy inny niż rzeczywisty znak przy drodze. Sprawdź warunki otoczenia i dostosuj prędkość samochodu do prędkości dozwolonej, wykonując odpowiednią czynność, na przykład wciskając pedał hamulca.

O nieprawidłowym funkcjonowaniu systemu lub jego stanie informuje specjalne ostrzeżenie. Wówczas wyświetlana jest ustawiona prędkość i przedstawiona za pomocą białych linii odległość między pojazdami. Jeśli przycisk nie może być naciśnięty, system powraca do prędkości ustawionej jak tylko zdejmiesz nogę z pedału przyspieszenia.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders