2017 Mazda 2 - Instrukcja Obsługi (in Polish) (739 pages)

Posted on 24 Jun, 2017 by Descendency
Model: 2017 Mazda 2
File size: 10.95 MB


Other 2017 Mazda 2 Manuals:


Pobierz Instrukcja 2017 Mazda 2

Instrukcja Opis
Pasy bezpieczeństwa pojazdu uczestniczącego w wypadku powinny zostać przed ponownym użyciem sprawdzone przez specjalistę. Po wypadku nie nadają się do ponownego użycia i muszą być natychmiast wymienione. Niewymienione napinacze pasów bezpieczeństwa oraz ograniczniki napięcia powodują zwiększenie ryzyka obrażeń ciała podczas następnego zderzenia.

Do czyszczenia pasów bezpieczeństwa należy używać łagodnego mydła i wody. Użytkownik nie powinien dokonywać żadnych modyfikacji ani przeróbek uniemożliwiających samoczynne napinanie i zwijanie taśmy pasa bezpieczeństwa. Osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi również powinny używać pasów bezpieczeństwa.

Po każdym zadziałaniu poduszek powietrznych i napinaczy pasów muszą one zostać wymienione. O nieprawidłowym funkcjonowaniu systemu lub jego stanie informuje specjalne ostrzeżenie. Informacji na temat bezpiecznej utylizacji napinaczy lub złomowania pojazdu wyposażonego w system napinaczy udzielają specjalistyczne serwisy.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders