2015 Mazda 2 - Instrukcja Obsługi (in Polish) (666 pages)

Posted on 9 Nov, 2015 by Goofball
Model: 2015 Mazda 2
File size: 7.31 MB


Other 2015 Mazda 2 Manuals:


Pobierz Instrukcja 2015 Mazda 2

Instrukcja Opis
Tylko jeden producent samochodów nie zamierza z tego wyrosnać, w języku dorosłych sformułowanie to jest wyrazem dynamiki, swobody i przyjemności, ale, tak to już bywa, że dzieci doświadczenie samego ruchu, czy dziś uda nam się odtworzyć Twój związek emocjonalny.

Kilka słów do posiadaczy Mazdy, dziękujemy, że wybrałeś samochód marki Mazda, tworzymy samochody, mając na uwadze pełne zadowolenie klienta, dokładne zapoznanie się z tą instrukcją i postępowanie zgodnie z zawartymi w niej.

Zaleceniami, ułatwi przyjemne i bezproblemowe funkcjonowanie Twojej Mazdy, regularne serwisowanie samochodu przez wyspecjalizowaną stację obsługi pozwoli, zachować zarówno jego sprawność na drodze, jak i korzystną cenę odsprzedaży, całym świecie sieć Autoryzowanych Stacji Obsługi Mazdy służy swoim doświadczeniem.

Specjalnie przeszkolony personel posiada wysokie kwalifikacje, by przeprowadzić właściwy, specjalistycznych narzędzi i urządzeń, opracowanych specjalnie do serwisowania, zapewniamy, że wszyscy pracownicy firmy Mazda są zainteresowani tym, abyś czerpał, przyjemność z jazdy i był całkowicie zadowolony ze swojej Mazdy.

Proszę przechowywać tę instrukcję w schowku jako podręczną pomoc w bezpiecznym i przyjemnym korzystaniu z Mazdy, wszystkie specyfikacje i opisy są aktualne w momencie druku, proszę pamiętać, że instrukcja ta dotyczy wszystkich wersji, wyposażenia i opcji, znaleźć w niej informacje dotyczące wyposażenia, które nie jest dostępne w Twoim samochodzie.

Jak korzystać z niniejszej instrukcji, przeczytana w całości pomoże Ci w wielu, instrukcji, oznacza „Nie rób tego” lub, „Nie pozwól, aby się stało”.

Od spisu treści i alfabetycznego wykazu, widok wnętrza, nadwozia i identyfikacja wyposażenia Twojej Mazdy, ważne informacje związane z bezpieczeństwem, w tym dotyczące pasów, bezpieczeństwa, fotelików dla dzieci i poduszek powietrznych SRS.

Obsługa różnych elementów, w tym kluczy, drzwi, lusterek i okien, informacje dotyczące bezpiecznej jazdy i zatrzymywania się, obsługa różnych funkcji, w tym klimatyzacji i systemu audio, w celu, jak utrzymać swoją Mazdę w idealnym stanie.

Pomocne informacje o zasadach postępowania w sytuacjach awaryjnych, istotne informacje dla klientów dotyczące gwarancji i wyposażenia, twój samochód - Pierwsze spojrzenie, widok wnętrza (Model z kierownicą z lewej strony).

Klamka otwierania i blokowania drzwistrona 3-20, sygnalizacja skrętu i zmiany pasa ruchustrona 4-72, dźwignia sterowania wycieraczkami i spryskiwaczami szybstrona 4-73, wyłącznik systemu DSC (DSC OFF) strona 4-90.

Wyłącznik systemu monitorowania ciśnienia w oponach strona 4-147, pokrętło korektora poziomu świateł reflektorówstrona 4-67, wyłącznik systemu SCBS (SCBS OFF) strona 4-132, przełącznik regulacji lusterek zewnętrznych strona 3-37.

Przycisk blokowania elektrycznych podnośników szybstrona 3-43, przyciski elektrycznego sterowania podnośnikami szyb strona 3-41, wyposa enie i rozmieszczenie elementów wyposa enia ró ni si w zale no ci od wersji samochodu, przyciski sterowania systemem audio strona 5-69.

Regulator intensywności podświetlenia wskaźników strona 4-34, Łopatki sterowania skrzynią biegów przy kierownicy strona 4-54, dźwignia otwierania pokrywy komory silnika strona 6-19, dźwignia otwierania pokrywy wlewu paliwastrona 3-35.

Port do podłączania urządzeń zewnętrznychstrona 5-72, dźwignia zmiany biegów strona 4-47, 4-50, system poduszek powietrznych (SRS)strona 2-43.Mazda Modele

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders