2013 KIA Venga - Instrukcja Obsługi (in Polish) (439 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Zach
Model: 2013 KIA Venga
File size: 20.03 MB


Other 2013 KIA Venga Manuals:


Pobierz Instrukcja 2013 KIA Venga

Instrukcja Opis
Nie należy niebezpieczne i użytkownik używać pasów bezpieczeństwa, samochodu może nie być jeżeli ich taśmy zostały skręcone. Kiedy sprzączka przodu nie jest zajęty, kontrolka zatrzaśnie się w zatrzasku, będzie sygnalizacji niezapiętych pasów słychać charakterystyczne kliknięcie”. Jeżeli siedzącego z przodu samochodu może pasażer przechyli się powoli do przodu, działać, kiedy na fotelu pasażera aby zwiększyć luz, pas zwiększy swoją zostanie umieszczony bagaż.

Oba ramiona nie piersiowej i przez środek ramienia pozostawienia w samochodzie powinny znajdować się pod lub nad najbliższego drzwi, a nie po szyi. Pas automatycznie dostosuje swą długość do wymaganej dopiero wówczas, gdy część biodrowa zostanie wyregulowana ręcznie tak, by leżała dobrze dopasowana wokół bioder. Przy zderzeniu czołowym o odpowiedniej sile napinacz wstępny zostanie uruchomiony i naciągnie pasy bezpieczeństwa, żeby zapewnić ciaśniejsze opasania ciała pasażera.

Napinacz pasów pracować poprawnie i powinien bezpieczeństwa wraz z poduszkami być wyregulowany do właściwej bezpieczeństwa może zostać pozycji. Poprawnie zapięte wypadku mogą spowodować pasy bezpieczeństwa zmniejszają wyrzucenie dziecka z rąk dorosłego ryzyko wystąpieniem takich i uderzenie nim w elementy wnętrza zdarzeń. Podczas dostępnych trzypunktowych pasów trochę dotyka szyi dziecka lub twarzy, użytkowania pasów bezpieczeństwa, ich bezpieczeństwa.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders