2013 KIA Sportage - Užívateľská príručka (in Slovak) (440 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Blind
Model: 2013 KIA Sportage
File size: 21.32 MB


Other 2013 KIA Sportage Manuals:


Stiahnite si manuál 2013 KIA Sportage

Manuálny Popis
Osoby pod vplyvom alkoholu by tým mohlo dôjsť k vážnemu alebo iných omamných látok alebo smrteľnému zraneniu. Ak chcete zadné sedadlo používať, nadvihnite a potiahnite operadlo smerom dozadu. Po vrátení operadla do vzpriamenej polohy zatlačte na jeho hornú časť a skontrolujte, či je operadlo zaistené v správnej polohe.

Dávajte pozor, aby sa popruh medzi operadlom a sedačkou pretože ich nie je možné riadne alebo spona bezpečnostného pásu zadného sedadla. Zabránite tým upevniť a v prípade nehody by nezachytili alebo nepricvikli do poškodeniu spony operadlom mohli zraniť osoby sediace na zadného sedadla. Ak je operadlo vrátené späť bez držania, zadná časť môže vyskočiť dopredu, čo môže mať za následok zranenie zaseknutým operadlom.

Ak sa poškodí popruh chemikáliami - najmä kyselinou z na zadnom sedadle. Mali by ste ich pásu nikdy nenoste pod že jeho poškodenie nemusí byť mať pripútané v dolnej časti panvy, ramenom alebo za chrbtom. Dávajte pozor, aby popruhy prípadne cez panvu, na hrudníku a opačnom prípade by ste pri bezpečnostných pásov neboli pleciach; panvovú časť pásu nehode mohli utrpieť vážne pokrútené.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders