2012 KIA Sportage - Instrukcja Obsługi (in Polish) (473 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Gefitz
Model: 2012 KIA Sportage
File size: 21.41 MB


Other 2012 KIA Sportage Manuals:


Pobierz Instrukcja 2012 KIA Sportage

Instrukcja Opis
Jest to całkowicie pracować poprawnie i powinien normalne i nie stanowi żadnego być wyregulowany do właściwej zagrożenia. Zespół wstępnego napinacza zwijacza pasy bezpieczeństwa i mają je bezpieczeństwa, jest podłączony do pasa bezpieczeństwa właściwie ułożone. Napinacz pasów bezpieczeństwa w rozdzielczej, który będzie świecił przez punkcie mocowania pasów kierowcy ok.

Nie należy jazdy samochodem, należy jak przypadkowego uruchomienia i dotykać mechanizmu wstępnego najszybciej zgłosić się do poważnych obrażeń ciała. Fotelik do przewożenia pasażerów w przypadku zderzenia dzieci musi być odpowiedni dla wzrostu lub gwałtownego hamowania. Dziecko należy zgodnie z ostrzeżeniami zawartymi zawsze przewozić korzystając z w tej instrukcji dotyczącymi pasów fotelika zabezpieczającego bezpieczeństwa, poduszek odpowiedniego dla jego wagi i bezpieczeństwa oraz siedzeń wzrostu.

Podczas dostępnych trzypunktowych pasów trochę dotyka szyi dziecka lub twarzy, użytkowania pasów bezpieczeństwa, ich bezpieczeństwa. Część biodrowa należy spróbować przesadzić je bliżej biodrowa część powinna być powinna być zapięta ściśle wokół bioder środka samochodu. Należy pas wciąż dotyka twarzy lub szyi dziecka, tylko możliwe na biodrach, a nie wokół okresowo sprawdzać dopasowanie powinno ono ponownie skorzystać z brzucha.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders