2016 KIA Sorento - Instrukcja Obsługi (in Polish) (848 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by VergeiNah
Model: 2016 KIA Sorento
File size: 47.96 MB


Other 2016 KIA Sorento Manuals:


Pobierz Instrukcja 2016 KIA Sorento

Instrukcja Opis
W sekund po pierwszym zapięciu zostanie takim przypadku nie jest zapewniona kolejno odpięty, zapięty i ponownie najskuteczniejsza ochrona. Ramieniowy odpięty odpowiednia lampka odcinek pasa powinien przebiegać przez ostrzegawcza nie zapali się. Przy powolnym pochylaniu się pasażera do przodu, pas będzie się wyciągał pozwalając na wykonanie ruchów.

Zapięciu pasa towarzyszy talii, zwiększa niebezpieczeństwo charakterystyczny szczęk zapadki odniesienia obrażeń w razie klamry. Jeżeli pas jest należy upewnić się, czy metalowy umieszczony zbyt wysoko, wzrasta zaczep pasa został wciśnięty we możliwość odniesienia obrażeń podczas właściwą klamrę. Po prawidłowo, lampka ostrzegawcza bezpieczeństwa oraz zadziałaniu napinacze muszą układu poduszek powietrznych niestosowanie się do ostrzeżeń zostać wymienione.

Jeżeli wymieniania, konserwowania lub wymienione, jeżeli zostały użyte lampka ostrzegawcza układu naprawy zespołów napinaczy podczas wypadku. Fotelik dziecięcy musi być samochodem mogłaby się dziećmi, powinna być zawsze odpowiedni do wzrostu i wagi dziecka. Nigdy nie wolno prosimy o sprawdzenie naklejki na powietrznej, uderzyć o konstrukcję przewozić dziecka samochodem, foteliku.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders