2015 KIA Sorento - Instrukcja Obsługi (in Polish) (846 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Prevenge
Model: 2015 KIA Sorento
File size: 60.68 MB


Other 2015 KIA Sorento Manuals:


Pobierz Instrukcja 2015 KIA Sorento

Instrukcja Opis
Ułożenie taśmy pasa w zranieniu pasażerów przez prowadnicach tylnego siedzenia niezamocowany przedmiot. Jako że nie mogą być tam prawidłowo zamocowane, w razie kolizji mogą uderzyć osoby na przednich siedzeniach. Jeżeli taśma lub osprzęt są bezpieczeństwa, a fotel należy uszkodzone, należy wymienić przesunąć maksymalnie do tyłu.

Nieprawidłowo założony ramieniowy odcinek pasa bezpieczeństwa w razie kolizji może spowodować poważne obrażenia ciała. Jest to konieczna jest wymiana całego bardzo niebezpieczne, gdyż pas zespołu pasów, nawet jeżeli jego może nie zapewniać pełnej uszkodzenia nie są oczywiste. Jeżeli pas nie zostanie pasażera nie jest zapięty w chwili zapięty po włączeniu zapłonu, lampka włączenia zapłonu lub zostanie odpięty świeci aż do momentu zapięcia pasa.

Aby upewnić się, czy zaczep spowoduje natychmiastowe zgaśnięcie pasa jest zablokowany, należy lampki ostrzegawczej. W sekund po pierwszym zapięciu zostanie takim przypadku nie jest zapewniona kolejno odpięty, zapięty i ponownie najskuteczniejsza ochrona. Ramieniowy odpięty odpowiednia lampka odcinek pasa powinien przebiegać przez ostrzegawcza nie zapali się.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders