2012 KIA Sorento - Návod k obsluze (in Czech) (427 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Edensuko
Model: 2012 KIA Sorento
File size: 40.73 MB


Other 2012 KIA Sorento Manuals:


Stáhněte si manuál 2012 KIA Sorento

Manuální Popis
Nastavte opěradlo předního sedadla je umožnit převoz delších do vzpřímené polohy a pokud je to předmětů, které by jinak nebylo nutné, posuňte přední sedadlo možné naložit. Předměty naložené na sklopená opěradla by neměly přesahovat horní hranu předních sedadel. V případě náhlého zastavení by mohlo dojít ke sklouznutí nákladu dopředu a ke zranění či způsobení škody.

Pevně vzpřímené polohy, vždy se zatlačením sklopení na zadní straně opěradla zvedněte opěradlo, dokud nezaklapne. Vraťte zadní bezpečností pásy do sedák do původní polohy, zkontrolujte, správné polohy. Zatáhněte za sklápěcí popruh náhlém zastavení mohlo opěradlo opěradla, poté sklopte opěradlo složit a tím by mohlo dojít k směrem vpřed.

Když vrátíte opěradlo proniknutí nákladu do prostoru pro do vzpřímené polohy, vždy se cestující a následkem toho ke zatlačením na jeho vrchní část zranění či smrti. Zabraňte, aby se popruh nebo zámek pásu zachytil nebo přiskřípl do zadního sedadla. Pevně zvedněte opěradlo, proniknutí nákladu do prostoru pro řadě dokud nezaklapne.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders