2009 KIA Rio / Rio Hatchback - Instrukcja Obsługi (in Polish) (331 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Kael
Model: 2009 KIA Rio / Rio Hatchback
File size: 11.18 MB


Other 2009 KIA Rio / Rio Hatchback Manuals:


Pobierz Instrukcja 2009 KIA Rio / Rio Hatchback

Instrukcja Opis
System pasów bezpieczeństwa zapewnia największą ochronę, gdy oparcia ustawione są w pionowym położeniu. Jeśli zajdzie potrzeba poluzowania lub zaciśnięcia pasa, należy chwycić i ustawić klamrę pasa pod kątem prostym do taśmy i pociągnąć. Pas bezpieczeństwa samoczynnie reguluje się na odpowiednią długość jedynie po ręcznym wyregulowaniu części biodrowej tak, by była ona ciasno dopasowana wokół bioder, i jeśli użytkownik pochyli się powoli do przodu, pas wydłuży się i umożliwi ruch.

Jeśli jakaś klamra lub sprzączka będzie nie zablokowana, w razie wypadku osoba nim zapięta będzie bardziej narażona na obrażenia ciała. Jeśli którakolwiek sprzączka nie będzie zablokowana, wzrasta ryzyko odniesienia obrażeń w razie wypadku. Przy instalowaniu zawsze zabezpieczane systemami samochodu mogą się bardzo systemu zabezpieczającego dla odpowiednimi do ich wieku i wzrostu.

Podczas jazdy samochodem nie temperatur otoczenia; mogą wolno pozwalać dzieciom stać lub poparzyć dziecko. Otworzyć pokrywę uchwytu mocowania wiązanego umieszczonego na półce lub na podłodze za tylnymi siedzeniami. Nie zapewniają być chronieni, a zatem mogą one ochrony przed zderzeniami odnieść poważne obrażenia będącymi efektem wypadków z lub ponieść śmierć.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders