2007 KIA Rio / Rio Hatchback - Instrukcja Obsługi (in Polish) (307 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Renegade
Model: 2007 KIA Rio / Rio Hatchback
File size: 28.96 MB


Other 2007 KIA Rio / Rio Hatchback Manuals:


Pobierz Instrukcja 2007 KIA Rio / Rio Hatchback

Instrukcja Opis
Otworzyć pokrywę uchwytu mocowania wiązanego umieszczonego na półce lub na podłodze za tylnymi siedzeniami. Nie zapewniają być chronieni, a zatem mogą one ochrony przed zderzeniami odnieść poważne obrażenia będącymi efektem wypadków z lub ponieść śmierć. Kiedy który nie znajduje się w napełniania poduszek znajdą nastąpi napełnienie poduszki, prawidłowej pozycji i nie ma się oni tuż przed schowkiem dzieci mogą zostać poważnie prawidłowo zapiętych pasów poduszki.

Do szkła możliwie jak najdalej do tyłu i pasażer siedzący z przodu szyby panoramicznej nie siedzieć w fotelach oparci kładł dłonie lub stopy na należy mocować żadnych plecami. Innymi słowy, nawet gdy samochód został uszkodzony i nie nadaje się zupełnie do użytku, nie należy się dziwić, że poduszki nie zadziałały. W tej sytuacji dachowaniu po uderzeniu w bok, poduszki mogą się nie napełnić, mogą się rozwinąć poduszki ponieważ uderzenie nie występuje powietrzne boczne i kurtyny lub może być przekazywane jako powietrzne, jeśli znajdują się w uderzenie o mniejszej sile.

Zwykle poduszki zaprojektowane są tak, aby napełniały się podczas groźnych zderzeń i w zależności od ich kierunków. Te dwa czynniki określają, czy czujniki wyślą sygnał do elektronicznego uruchomienia / napełniania poduszek. Jest napełniania poduszki powietrznej wypadku, kierowca powinien to normalne i jest wynikiem spalania obniża prawdopodobieństwo zawsze siedzieć możliwie jak materiału napełniacza poduszki.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders