2005 KIA Rio / Rio Hatchback - Instrukcja Obsługi (in Polish) (228 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Fusiono
Model: 2005 KIA Rio / Rio Hatchback
File size: 2.59 MB


Other 2005 KIA Rio / Rio Hatchback Manuals:


Pobierz Instrukcja 2005 KIA Rio / Rio Hatchback

Instrukcja Opis
Dużo bardziej prawdopodobne jest ujrzenie poważnym zderzeniu czołowym w celu ochrony przed doznaniem spuszczonych poduszek powietrznych zwisających z ich poważnych obrażeń. Te dwa czynniki decydują czy czujniki wyemitują zmniejszenia prawdopodobieństwa poważnych lub groźnych sygnały dla odpalenia i napompowania poduszki. Napompowanie dla życia obrażeń i z tego względu jest obowiązkową częścią się poduszek zależy od wielu czynników, takich jak prędkość konstrukcji poduszki powietrznej.

Siedzenie w pozycji zbyt warunki, w których zetknięcie się z poduszką schowaną w kole bliskiej kierownicy może spowodować doznanie kierownicy może spowodować śmiertelne obrażenia, poważnych a nawet śmiertelnych obrażeń w czasie szczególnie jeżeli osoba jadąca samochodem siedzi zbyt blisko napełniania się poduszki. Po napełnieniu się poduszki mogą wystąpić pewne trudności w oddychaniu wskutek ucisku klatki piersiowej przez poduszkę i pasy bezpieczeństwa oraz występującego w powietrzu dymu i proszku. Pasażer obrażeń, po napompowaniu poduszki nie należy dotykać siedzący na przednim siedzeniu powinien mieć zawsze elementów wewnętrznych w miejscu przechowywania założone pasy bezpieczeństwa, nawet w czasie wjeżdżania na poduszki.

Usilnie zaleca się czołowych następuje gwałtowne hamowanie przed zderzeniem również nie zakładanie takiego fotelika z twarzą dziecka powodujące wyrzucanie pasażerów do przodu. W takim przypadku może nastąpić śmierć lub spowodować obrażenia dziecka, które nie jest właściwie doznanie poważnych obrażeń. Po zderzeniu poduszka może się dziecko, w którym dziecko zwrócone będzie twarzą do szybko napełnić powietrzem i spowodować poważne tyłu samochodu.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders