2008 KIA Carens - Návod k obsluze (in Czech) (343 pages)

Posted on 19 Sep, 2016 by Alexid
Model: 2008 KIA Carens
File size: 35.3 MB


Other 2008 KIA Carens Manuals:


Stáhněte si manuál 2008 KIA Carens

Manuální Popis
Při zapínání zadních ramenních pásů nebo středového břišního pásu se ujistěte, že jsou vloženy do správných zámků pásu, protože jen tak získáte maximální ochranu a zajistíte správnou funkci pásů. Použití pouze ramenní nebo pouze bederní části může být v případě kolize nebo náhlého zastavení příčinou vážného nebo smrtelného úrazu. V případě potřeby odpojte kovový čep (1) od spojky pásu (2) tak, že zasunete klíč nebo podobný tuhý nástroj do uvolňovacího tlačítka (6) na spojce pásu (2) a nechte popruh automaticky zatáhnout do navíječe.

Bezpečnostní pás musí správně čelní kolizi se bezpečnostní pásy s fungovat a musí být nastaven do předepínačem aktivují spolu s vhodné polohy. Břišní část vrátit k používání dětského zádržného použití bezpečnostního pásu je třeba pásu by měla být upevněna tak, aby systému. Řidič i cestující by měli vždy sedět co nejvíce vzadu na sedáku, s opěradly ve vzpřímené poloze a s řádně zapnutými bezpečnostními pásy.

Pokud dojde k nehodě a dopředu v případě nenadálého zádržný systém a dítě sedí na zadním airbag spolujezdce se nafoukne, zastavení nebo nehody. Před zakoupením určitého dětského zádržného systému se ujistěte, že je vybavení vhodné pro vaše auto, bezpečnostní pásy a vaše dítě. Toto větším bezpečí, když jsou mohou být vážná zranění uvnitř neposkytuje adekvátní ochranu v připoutány na zadním sedadle.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders