2019 Jeep Wrangler - Instrukcja Obsługi (in Polish) (388 pages)

Posted on 11 Feb, 2019
Model: 2019 Jeep Wrangler
File size: 7.36 MB


Other 2019 Jeep Wrangler Manuals:


Pobierz Instrukcja 2019 Jeep Wrangler

Instrukcja Opis
Między trybami 2H i 4H można się przełączać, zarówno gdy pojazd stoi, jak i podczas jazdy. Zalecana prędkość podczas przełączania wynosi od 0 do 45 mph (72 km/h). Przy zmianie podczas jazdy załączenie i rozłączenie skrzynki rozdzielczej przebiegnie szybciej, jeżeli po zmianie ustawienia kierowca zwolni na chwilę pedał przyspieszenia.

Podczas przełączania skrzynki rozdzielczej nie należy przyspieszać. Podczas zmiany ustawienia skrzynki rozdzielczej należy przesuwać dźwignię z jednakową siłą. Kiedy pojazd toczy się z prędkością od 2 do 3 mph (3 do 5 km/h), przestawić skrzynię biegów w położenie N (neutralne).

Kiedy pojazd jedzie z prędkością od 3 do 5 km/h (2 do 3 mph), jednym pewnym ruchem ustawić dźwignię skrzynki rozdzielczej w żądanym położeniu. Nie przerywać ruchu, gdy dźwignia skrzynki rozdzielczej będzie ustawiona w położeniu N (Neutralne). Po zakończeniu zmiany ustawić skrzynię biegów w położeniu D (jazda). Przełączanie do lub z trybu 4L jest możliwe po całkowitym zatrzymaniu samochodu; mogą jednak wystąpić trudności wynikające z niewłaściwego ustawienia współpracujących zębów sprzęgła. W celu właściwego ustawienia zębów sprzęgła i zakończenia przełączania konieczne może być wykonanie kilku prób. Zaleca się wykonywanie przełączania, gdy pojazd toczy się z prędkością 3 do 5 km/h (2 do 3 mph). Nie wolno załączać ani rozłączać ustawienia 4L, gdy pojazd porusza się z prędkością większą niż 3 do 5 km/h (2 do 3 mph).

Jeep Modele

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders