2018 Hyundai Kona - Kullanım Kılavuzu (in Turkish) (532 pages)

Posted on 28 Nov, 2018
Model: 2018 Hyundai Kona
File size: 15.59 MB


Other 2018 Hyundai Kona Manuals:


indir 2018 Hyundai Kona

Manuel Açıklama
Akü tasarruf fonksiyonu Bu özelliğin amacı, akünün boşalmasını önlemektir. Sürücü motoru kapattığı ve sürücü tarafındaki kapıyı açtığı zaman, sistem otomatik olarak park lambalarını söndürür. Bu özellik sayesinde, sürücü gece vakti yolun kenarına park ettiği zaman, park lambası otomatik olarak söndürülür.

Gerektiğinde, motor kapatıldığında lambaları yanık tutmak için, aşağıdaki işlemleri yapınız: 1) Sürücü tarafı kapısını açınız. 2) Far kolu üzerindeki ışık düğmesini kullanarak, park lambalarını kapatınız ve tekrar açınız. Far gecikmesi fonksiyonu (varsa) Farlar AÇIK iken kontak anahtarını ACC veya OFF konumuna getirirseniz, farlar (ve/veya park lambaları) yaklaşık 5 dakika açık kalır.

Ancak, motor kapalı iken, eğer sürücü kapısı açılıp kapatılırsa, farlar (ve/veya park lambaları) 15 saniye sonra kapanır. Farlar (ve/veya park lambaları), akıllı anahtardaki kilitleme düğmesine iki kez basılarak veya ışık düğmesi OFF veya AUTO konumuna getirilerek kapatılabilir. Ancak, dışarısı karanlık ise aydınlatma anahtarını AUTO konumuna getirirseniz, farlar kapanmaz. Far gecikmesi fonksiyonunu LCD ekranındaki Kullanıcı Ayarları modundan devreye sokabilir ya da devreden çıkarabilirsiniz. Daha fazla detay için, bu bölümdeki "LCD Ekran" kısmına bakınız.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders