2018 Hyundai i10 - Kullanım Kılavuzu (in Turkish) (428 pages)

Posted on 28 Nov, 2018
Model: 2018 Hyundai i10
File size: 4.8 MB
indir 2018 Hyundai i10

Manuel Açıklama
Dönüş ve şerit değiştirme sinyalleri Sinyal lambalarının çalışması için kontak anahtarı açık olmalıdır. Sinyal lambalarını çalıştırmak için, kolu yukarı veya aşağı (A) hareket ettiriniz. Gösterge panelindeki yeşil ok şeklindeki göstergeler hangi sinyalin çalıştığını gösterir.

Dönüş tamamlandıktan sonra kendi kendine söner. Eğer gösterge dönüşten sonra da yanıp sönmeye devam ediyorsa, kolu elle OFF konumuna getiriniz. Şerit değiştirme sinyali vermek için, sinyal kolunu hafifçe hareket ettiriniz ve o konumda (B) tutunuz.

Bırakıldığı zaman kol OFF konumuna geri gelir. Eğer göstergelerden birisi devamlı yanıyor ve yanıp sönmüyorsa veya anormal şekilde yanıp sönüyorsa, sinyal ampullerinden birisi yanmış olabilir ve değişti-rilmesi gerekir. Tek dokunuşla şerit değiştirme işlevi (varsa) Tek dokunuşla şerit değiştirme işlevini etkinleştirmek için, dönüş sinyali kolunu hafifçe hareket ettiriniz ve sonra bırakınız. Şerit değiştirme sinyalleri 3 kez yanıp söner.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders