2016 Fiat 500L Living - Instrukcja Obsługi (in Polish) (256 pages)

Posted on 1 Feb, 2017 by Descendency
Model: 2016 Fiat 500L Living
File size: 5.37 MB


Other 2016 Fiat 500L Living Manuals:


Pobierz Instrukcja 2016 Fiat 500L Living

Instrukcja Opis
O włączeniu/wyłączeniu systemu świadczy widniejący na wyświetlaczu komunikat. Poziom emisji spalin z wydechu może zostać zweryfikowany przy pomocy specjalnej aparatury przez funkcjonariuszy kontroli ruchu drogowego. W niektórych wersjach wraz z zaświeceniem się lampki sygnalizacyjnej na wyświetlaczu pojawia się odpowiedni komunikat.

W takich sytuacjach następuje automatyczne przełączenie układu na tryb zasilania benzyną. W niektórych wersjach komunikat na wyświetlaczu pojawia się w przypadku włączenia/wyłączenia systemu. W niektórych wersjach włączenie tego urządzenia sygnalizowane jest przez pojawienie się komunikatu i symbolu na wyświetlaczu oraz wskazanie ostatniej zapamiętanej wartości prędkości.

W razie awarii czujnika temperatury zewnętrznej liczby wskazujące wartość temperatury zastępowane są kreskami. Lampka sygnalizacyjna może wówczas nie sygnalizować ewentualnych anomalii systemów bezpieczeństwa. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drodze spoczywa zawsze i wyłącznie na kierowcy.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders