2015 Fiat 500L Living - Instrukcja Obsługi (in Polish) (240 pages)

Posted on 2 Feb, 2017 by Daveyp
Model: 2015 Fiat 500L Living
File size: 5.95 MB


Other 2015 Fiat 500L Living Manuals:


Pobierz Instrukcja 2015 Fiat 500L Living

Instrukcja Opis
Poziom emisji spalin z wydechu może zostać zweryfikowany przy pomocy specjalnej aparatury przez funkcjonariuszy kontroli ruchu drogowego. W niektórych wersjach wraz z zaświeceniem się lampki sygnalizacyjnej na wyświetlaczu pojawia się odpowiedni komunikat. W takich sytuacjach następuje automatyczne przełączenie układu na tryb zasilania benzyną.

W niektórych wersjach komunikat na wyświetlaczu pojawia się w przypadku włączenia/wyłączenia systemu. W niektórych wersjach włączenie tego urządzenia sygnalizowane jest przez pojawienie się komunikatu i symbolu na wyświetlaczu oraz wskazanie ostatniej zapamiętanej wartości prędkości. W razie awarii czujnika temperatury zewnętrznej liczby wskazujące wartość temperatury zastępowane są kreskami.

Lampka sygnalizacyjna może wówczas nie sygnalizować ewentualnych anomalii systemów bezpieczeństwa. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drodze spoczywa zawsze i wyłącznie na kierowcy. Należy jednak nacisnąć pedał znajdujących się w bliskiej odległości hamulca.Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders