2018 Citroën Jumper - Instrukcja Obsługi (in Polish) (232 pages)

Posted on 24 Jul, 2019
Model: 2018 Citroën Jumper
File size: 8.43 MB


Other 2018 Citroën Jumper Manuals:


Pobierz Instrukcja 2018 Citroën Jumper

Instrukcja Opis
Ostrożnie manewrować przy niewielkiej prędkości: Wymiary samochodu, tj. szerokość, wysokość, a także długość, różnią się znacznie od wymiarów lekkiego samochodu, co powoduje, że niektóre przeszkody są trudne do zauważenia. Manewry wykonywać powoli.

Przed skręceniem upewnić się, że z w połowie wysokości części bocznej nie ma żadnej przeszkody. Przed cofaniem upewnić się, że z tyłu, szczególnie na wysokości górnej części samochodu, nie ma żadnej przeszkody. Uważać z drabinami, ponieważ zwiększają gabaryty zewnętrzne samochodu.

Ostrożnie i efektywnie prowadzić samochód: Spokojnie pokonywać zakręty. Hamować z wyprzedzeniem, ponieważ droga hamowania ulega wydłużeniu zwłaszcza na mokrych nawierzchniach i tych pokrytych gołoledzią. Uważać na podmuchy wiatru z boku samochodu. Właściwa jazda ekonomiczna umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa liczone w litrach. Stopniowo przyspieszać, przewidywać utrudnienia w ruchu drogowym i dostosowywać prędkość do panujących warunków. Sygnalizować wystarczająco wcześnie zmiany kierunku jazdy, aby być widzianym przez pozostałych użytkowników drogi.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders