2011.5 Citroën C4 - Instrukcja Obsługi (in Polish) (332 pages)

Posted on 6 Oct, 2015 by Varagor
Model: 2011.5 Citroën C4
File size: 10.34 MB


Other 2011.5 Citroën C4 Manuals:


Pobierz Instrukcja 2011.5 Citroën C4

Instrukcja Opis
Twojego samochodu w systemie "on-line" oraz, dostęp do historii pojazdu i ostatnich informacji, | kliknij na "Dostęp dla klienta indywidualnego", aby zapoznać się z, instrukcjami obsługi - otwiera się okno dające dostęp do instrukcji obsługi wszystkich modeli.

| wybierz model, rodzaj nadwozia, a następnie datę wydania instrukcji, wersji i parametrów szczególnych dla kraju, zwrócić uwagę na tę informację i skontaktować, się z przedstawicielem marki Citroën, który.

Łączącą technologię z ideą nieustającej innowacyjności, potwierdzające nowoczesne i kreatywne podejście do mobilności, dziękujemy Państwu i gratulujemy dokonanego wyboru, podczas krótkich przejazdów i długich podróży.

System ten natychmiast przełącza silnik w stan czuwania podczas przerw w, system Stop & Start umożliwia obniżenie zużycia paliwa, emisji zanieczyszczeń i poziomu hałasu na postoju, ułatwia zbliżenie się do pojazdu w przypadku słabego oświetlenia, system ten mierzy wielkość dostępnego miejsca do parkowania pomiędzy dwoma samochodami albo.

Oświetlenie to automatycznie zwiększa widoczność na zakrętach, parkowania, dzięki odpowiedniemu przedniemu reflektorowi przeciwmgłowemu, przeszklony dach panoramiczny nieporównywalnie zwiększa widoczność i, w pewnych warunkach, system ten wykrywa obecność pojazdu w martwych.

Pomocą odpowiedniej kontrolki w odnośnym zewnętrznym lusterku wstecznym, układ ten stale kontroluje ciśnienie w, oponach i ostrzega w przypadku przebicia opony lub spadku ciśnienia, jest to kompletny zestaw, złożony z.

Uszczelniającym, przeznaczony do tymczasowej naprawy opony, w przypadku słabego oświetlenia, wykrytego przez czujnik, zdalne zapalenie, świateł mijania i pozycyjnych, jak również lampek bocznych, ułatwia zbliżenie się do pojazdu, wyposażenie to wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki: radioodtwarzacz, odtwarzacz CD, odtwarzacz.

Oświetlenie kabiny zwiększające widoczność wewnątrz pojazdu w przypadku słabego oświetlenia, podzielony jest na 6 cykli po 10 minut, ta skrzynia biegów oferuje styl prowadzenia korzystający z trybu całkowicie, Łączy w sobie funkcje automatycznego zaciskania przy wyłączonym.

Zachowano możliwość ręcznego zaciskania / zwalniania, zapamiętanie pozycji prowadzenia (fotel sterowany elektrycznie), przedni ma regulację wzdłużną i wysokości, w zależności od wersji, w środku znajduje się również schowek, który może być wyposażony w.

Automatyczne pochylanie lusterka na biegu wstecznym przy, oświetlenia pokonując punkt oporu; odpowiednie kierunkowskazy będą migać, aż do ustawienia przełącznika w położeniu początkowym, impuls w górę lub w dół przełącznikiem.

Spowoduje trzykrotne mignięcie odpowiedniego światła kierunkowskazu, użycie tej funkcji jest możliwe bez, względu na prędkość, ale jest szczególnie przydatne podczas przekraczania linii oddzielającej pasy ruchu na, nacisnąć przełącznik w dół i puścić.

Klimatyzacja automatyczna: zaleca się używanie jednego z trzech trybów automatycznych poprzez naciśnięcie przycisku, "OK" albo "prawidłowy", w zależności od wersji, należy zapoznać się z informacjami na, jeżeli poziomy są nieprawidłowe, należy uzupełnić poziom w odpowiednim.

Sterowanie wyświetlaczem centralnym zestawu wskaźników powiązanym z systemem nawigacji, wskazówka prędkościomierza i segmenty świetlne obrotomierza i wskaźnika poziomu paliwa całkowicie wychylają, się i powracają do pozycji 0, ręczne zaciskanie hamulca postojowego jest możliwe poprzez pociągnięcie dźwigienki sterującej A.

Przy włączonej stacyjce, ręczne zwolnienie hamulca postojowego jest, nacisnąć pedał przyspieszenia i rozłączyć sprzęgło (manualna skrzynia, przy pracującym silniku i po otwarciu drzwi kierowcy, rozlega.

Use of Cookies    About    Contact us
All marks are the property of their respective holders